Sticky Password 6.0 dziś za darmo

Dodał: admin marzec - 4 - 2013

Jedna z poniedziałkowych promocji serwisu BitsDuJour to szansa na zdobycie oprogramowania, który wyręczy was w zadaniu zapamiętywania i przechowywania wszelakich haseł. Do zgarnięcia jes narzędzie do bezpiecznego przechowywania wszystkich haseł w jednym miejscu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Sticky Password w wersji  6.0. Standardowa cena produktu wynosi $30. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 5 marca, do godz. 9:00 rano.

 

Sticky Password Pro 6.0 to aplikacja przeznaczona do tworzenia silnych i trudnych do złamania haseł, a także do ich przechowywania. Dzięki programowi nie tylko nie będziemy musieli zapamiętywać dziesiątków różnych haseł ale również nie będziemy musieli ich przepisywać do formularzy logowania. Sticky Password 6.0 posiada bowiem funkcje dzięki, której potrafi automatycznie wypełnić formularze na stronach internetowych.

Narzędzie pozwala również na przygotowanie jego przenośnej wersji na pendrive, na którym nasze hasła będą równie bezpieczne a jednocześnie zyskamy do nich szybki dostęp w każdym miejscu. W Sticky Password 6.0 zaimplementowano najbardziej wydajne algorytmy szyfrowania. Dzięki temu zyskujemy efektywną ochronę przed oszustwami phishingowymi, keyloggerami oraz kradzieżami tożsamości.

Program Sticky Password  6.0 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP / Vista/ 7.

Jak zdobyć za darmo Sticky Password 6.0?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przekierowani do internetowego sklepu organizatora, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


5 komentarzy to “Sticky Password 6.0 dziś za darmo”

 1. jan pisze:

  Witam – czy blog nie będzie dalej prowadzony? Naprawdę świetna strona, ale widzę w marcu zastój jest…
  Pozdrawiam!

 2. jan pisze:

  Witam – czy blog nie będzie dalej prowadzony? Naprawdę świetna strona, ale widzę w marcu zastój jest…
  Pozdrawiam!

 3. Anonim pisze:

  Co się stało z adminem? Chory,wyjechał,ożenił się? Kto wie?
  Mam nadzieję, że wróci! Pozdrowienia!

 4. Anonim pisze:

  Ja głęboko wierzę w to, że Admin jeszcze zmieni zdanie.

 5. Ptoku pisze:

  Zaglądam tu codziennie i mam nadzieję, że niebawem strona znów rozkwitnie wraz z nadejściem wiosny :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.