Outpost Antivirus Pro za darmo!

Dodał: admin luty - 22 - 2010

outpostantivirus Co prawda mamy już nowy tydzień, ja jednak będę konsekwentnie kontynuował zeszłotygodniowy temat antywirusów. Zgodnie z tym dzisiaj prezentuję kolejną promocję, w której do zgarnięcia jest legalna półroczna licencja na pełną wersję programu antywirusowego Outpost Antivirus Pro. Promocja ta została przygotowana przez szwedzkie czasopismo komputerowe PC FÖR ALLA i jest skierowana do czytelników tego pisma. Oznacza to, że jeżeli chcecie używać programu w 100% zgodnie z postanowieniami licencyjnymi wypadałoby zakupić wspomniane pismo ;) Wartość programu to ok. 25$.

Producent programu, firma Agnitum to znany i bardzo ceniony producent zapory ogniowej Outpost Firewall. Po sukcesie na rynku firewalli firma ta poszła za ciosem i stworzyła kolejny program, tym razem do usuwania szkodliwego oprogramowania. Niestety nie miałem nigdy okazji (ani chęci ;) do przetestowania, mogę więc jedynie polegać na opiniach znalezionych w sieci.

No cóż, w opiniach internautów można znaleźć trochę narzekania, że Antivirus Pro nie jest tak dobrym programem w swojej kategorii jak inne dziecko Agnitum – Outpost Firewall. W rankingu pakietów zabezpieczających matousec produkt Agnitum znajduję się w górnej części tabeli. Zaznaczyć jednak trzeba, że jest to test pakietów zabezpieczających, a więc zapory ogniowej i antywirusa. Możemy gdybać, że tak wysoką pozycję w ranking ów produkt zawdzięcza głównie świetnemu firewallowi.

To co znajdziemy na stronie producenta Outpost Antivirus Pro nie różni się niczym znaczącym od konkurentów. Produkt ten zawiera więc według zapewnień producenta wszystko to, co współczesny program antywirusowy mieć powinien. Mamy więc ochronę przed wirusami, malware, moduł chroniący prywatne dane, ochronę proaktywną, a także szybki silnik. Brakuje za to bardziej zaawansowanych funkcji, którymi rozpieszczają nas czołowi producenci oprogramowania antywirusowego.

W jaki sposób zdobyć Outpost Antivirus Pro?

Wystarczy wejść na stronę promocji i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

http://www.agnitum.com/promo/idg-sweden/index.php (skopiuj i wklej)

W polu promotion code należy podać: CHJTL-P8WIA-4KK4W-KC2DK-ZGUCB
Po zatwierdzeniu wpisanych danych wyświetlony zostanie klucz licencyjny do programu.
Teraz już wystarczy tylko pobrać plik instalacyjny korzystając z linku poniżej.

http://www.agnitum.com/dl/OutpostAntivirusProInstall-exe 
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.