WinUtilities Pro 9.4 za darmo!

Dodał: admin luty - 5 - 2010

winutilities Kolejna promocja i kolejny program służący do optymalizacji i przyspieszania systemu. Tym razem przedmiotem promocji jest pełna wersja WinUtilities Pro 9.4 zupełnie za darmo. Aplikacja ta przewija się od czasu do czasu w promocyjnych ofertach różnych stron. Tym razem WinUtilities zdecydowała się zaserwować swoim czytelnikom znana już nam z ciekawych ofert Softpedia. Rynkowa wartość programu to ok. 50$.

Jak już wspomniałem na wstępie WinUtilities Pro 9.4 należy do dosyć często pojawiającej się na naszym blogu kategorii programów służących do optymalizacji systemu. W skład tego kombajnu wchodzi szereg narzędzi służących  do:

  • usuwania zbędnych plików z rejestru systemowego
  • usuwania plików tymczasowych z dysków twardych
  • czyszczenia pamięci podręcznej i historii przeglądarek oraz usuwania plików cookies
  • usuwania niepotrzebnych aplikacji zainstalowanych w systemie
  • defragmentacji dysku twardego
  • usuwania zdublowanych plików

Program ten w wersji 9.34 został przetestowany przez twórców portalu dottech.org. Autorzy testu docenili WinUtilities Pro m.in.  za ogrom funkcji w nich zawartych, bardzo prostą obsługę, możliwość zaplanowania optymalizacji oraz tworzenie kopii zapasowych rejestru w postaci pliku .reg przed dokonywaniem czynności optymalizacyjnych.

Do wad programu zaliczono natomiast m.in. ubogi moduł odpowiedzialny za odinstalowywanie aplikacji, kiepski moduł optymalizacji pamięci, brak obsługi wszystkich popularnych przeglądarek w module odpowiedzialnym za czyszczenie prywatnych danych. Jak widać są to jednak raczej niewielkie niedociągnięcia i absolutnie nie dyskwalifikują tego programu w kategorii „przyspieszaczy”.

Jak zdobyć pełną wersję WinUtilities Pro 9.4

Wystarczy wejść na stronę promocji i korzystając z odnośnika pobrać plik instalacyjny. Na stronie promocji znajdziemy także nazwę użytkownika i klucz licencyjny jaki należy wprowadzić po zainstalowaniu programu.

http://www.ylcomputing.com/content/view/351 (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.