IObit Advanced SystemCare Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 13 - 2010

systemcare Ponownie gościmy na TechnetBlogu promocję, której przedmiotem jest program z kategorii przyspieszania i optymalizacji systemu. Tym razem jest to oferta przeznaczona dla użytkowników PC Authority. W promocji do wzięcia jest legalna pełna wersja programu IObit Advanced System Care. Przypomnę, że aplikacja ta gościła ostatnio na blogu zimową porą. Jeśli ktoś więc nie skorzystał wtedy z okazji, to dziś ma kolejną szansę ;) Producent wycenił program na 30$. Aplikacja posiada polską wersję językową.

Iobit Avanced SystemCare Pro to oprogramowanie do optymalizacji i przyspieszania systemów z rodziny Windows. Warto wspomnieć, że jest to jeden z pierwszych produktów firmy IObit, można więc przypuszczać, że jest to dojrzałe i stabilne narzędzie. Co konkretnie potrafi ten program? Z jego pomocą możemy m.in wykonać następujące czynności:

  • dokonać defragmentacji i optymalizacji dysku twardego,
  • przeanalizować rejestr systemowy i usunąć zbędne wpisy poprawiając tym samym wydajność
  • usunąć różne błędy występujące w systemie
  • pozbyć się zbędnych plików

Nie można również nie wspomnieć o tym, że IObit Advanced SystemCare Pro został wyposażony w moduł antispyware, odpowiedzialny za pozbycie się z komputera oprogramowania szpiegowskiego, a także moduł do optymalizacji pamięci RAM oraz do zarządzania aktywnymi procesami i usługami.

Jak zdobyć pełną wersję Iobit Advanced SystemCare Pro?

Procedura składa się z kilku kroków. Na początku musimy założyć konto użytkownika w systemie PC authority:

http://downloads.pcauthority.com.au/?act=user.login#register 
(skopiuj i wklej)

Następnie przechodzimy na stronę promocji by pobrać klucz licencyjny. Potrzebne będą do tego nazwa użytkownika i hasło do konta, które utworzyliśmy w poprzednim kroku.

http://iobit.creativemark.co.uk/ (skopiuj i wklej)

Na koniec pobieramy plik instalacyjny programu (konieczne jest zalogowanie).

http://downloads.pcauthority.com.au/article/12247-iobit_advanced_systemcare_pro (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.