Auslogics BoostSpeed 5 ponownie za darmo

Dodał: admin sierpień - 17 - 2010

auslogics-boostspeed-5 No i mamy kolejną „powracającą” promocję. Auslogics BoostSpeed gościł ostatnio na TechnetBlogu w zeszłym miesiącu, a prezentowana wówczas promocja trwała tylko do końca lipca. Jeżeli ktoś przeoczył tamtą promocję to w tym miesiącu ma kolejną świetną okazję na wzięcie tej aplikacji. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja Auslogics BoostSpeed 5 Special Edition. Organizatorem promocji jest internetowy sklep z oprogramowaniem V3.co.uk. Oferta ta jest ograniczona w czasie i potrwa tylko do końca sierpnia. Produkt jest oferowany poza promocją w cenie 50$.

Auslogics BoostSpeed 5 był już prezentowany przeze mnie kilka razy, więc tym razem podam tylko skrótowo najważniejsze funkcje programu. Zanim jednak do tego przejdę, zwracam Waszą uwagę, że przedmiotem tej promocji jest aplikacja z dodatkowym oznaczeniem „Special Edition”, co wskazuje że producent chciał ją odróżnić od standardowej wersji oferowanej w normalnej sprzedaży. Być może jest to oznaczenie specjalnie na potrzeby tego typu akcji promocyjnych, ale należy brać również pod uwagę możliwość, że wersja tu prezentowana może mieć nieco inną funkcjonalność. Można też podejrzewać, że produkt w wersji SE został pozbawiony bezpłatnej pomocy technicznej i możliwość bezpłatnego upgrade-u.

Auslogics BoostSpeed 5 SE jest programem służącym do optymalizacji i przyspieszania pracy komputera poprzez modyfikację ustawień systemowych. Jakie ciekawe funkcje znajdziemy w tym produkcie?

  • optymalizację pamięci RAM
  • optymalizację autostartu
  • modyfikację ustawień pakietu Microsoft Office
  • modyfikację ustawień popularnych przeglądarek internetowych
  • defragmentację rejestru systemowego
  • czyszczenie dysków ze zbędnych plików
  • usuwanie reklam

Jak zdobyć Auslogics BoostSpeed 5 SE za darmo?

Wystarczy przejść na stronę promocji i założyć konto w systemie V3.co.uk lub jeżeli takowe już posiadamy – zalogować się.

http://store.v3.co.uk/?act=details&id=9452 (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.