TuneUp Utilities 2009 za darmo

Dodał: admin marzec - 27 - 2010

TuneUp-Utilities-2009 Dzięki hojności i uprzejmości naszych zachodnich sąsiadów możemy wzbogacić zasób programów narzędziowych o w pełni legalną i bezpłatną pełną wersję programu TuneUp Utilities 2009. Tym razem dobrodziejem, który zdecydował się rozdawać oprogramowanie jest niemiecki portal winload.de. Akcja rozdawnicza potrwa do 30 marca b.r., więc jeśli chcecie stać się posiadaczami wspomnianego programu, musicie się spieszyć. Rynkowa wartość najnowszej wersji programu (2010) to ok 40 euro.

Tak jak wspomniałem na wstępie TuneUp Utilities 2009 należy do grupy programów narzędziowych, a konkretnie do licznej grupy aplikacji optymalizujących i przyspieszających działanie komputera. Oferowana przez winload.de wersja programu jest tylko o oczko niższa od obecnie dostępnej w sprzedaży wersji TuneUp Utilities 2010.

Co konkretnie potrafi ten program? Jak każde szanujące się oprogramowanie zawiera szereg modułów odpowiedzialnych za wykonywanie konkretnych czynności, które w efekcie mają prowadzić do przyspieszenia działania komputera.

Moduł konserwacji systemu pozwala m.in. na zwiększenie wydajności programów i gier, wyłączenie zbędnych programów, optymalizację czasu uruchamiania i zamykania systemu Windows, wyłączenie spowalniających komputer usług systemowych, defragmentację dysków twardych, defragmentację i oczyszczanie rejestru. Moduł zwiększania wydajności z kolei efektywnie rozdziela zasoby, odzyskuje niepotrzebnie zajęte zasoby pamięci RAM oraz pozwala na zarządzanie programami zainstalowanymi w komputerze.

Program ten pozwala na dużo więcej, ale długo by wymienić. Warto natomiast wspomnieć, że TuneUp Utilities otrzymuje bardzo dobre oceny od użytkowników. Przeglądając sieć nie trudno się natknąć na pochlebne opinie i wypowiedzi użytkowników, którzy korzystają z tego programu już od kilku lat. Zatem warto spróbować!

Jak zdobyć za darmo TuneUp Utilities 2009?

Wchodzimy na stronę promocji i wypełniamy formularz rejestracyjny.

http://www.tuneup.de/promo/winloadtuu09/ (skopiuj i wklej)

Nie jest on długi – wystarczy podać adres e-mail i przepisać kod captcha. Po zatwierdzeniu zostanie wyświetlone okienko, w którym musimy po raz drugi wpisać swój adres e-mail. Na podany adres zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostanie załadowania strona z naszym kluczem licencyjnym. Warto go gdzieś zapisać lub wydrukować tą stronę.

Teraz wystarczy już tylko pobrać plik instalacyjny programu. W tym celu skorzystajcie z poniższego linku.

http://download.tuneup.de/files/aid/AVR012/TU2009TrialPL_tu2009aid212pl.exe (skopiuj i wklej)


3 komentarze to “TuneUp Utilities 2009 za darmo”

  1. jack pisze:

    Link do pobierania programu dotyczy wcześniejszej wersji, która ma problemy z aktualizacją. Program lepiej pobrać z polskiej strony.

  2. anonimowy pisze:

    Program godny polecenia właśnie w wersji 2009 bowiem v.2010 moim zdaniem jest mniej czytelna.Wielkie dzięki.

  3. Jan pisze:

    Chcę sprawdzić ten program

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.