Kaspersky Mobile Security darmowy na Mudnial

Dodał: admin czerwiec - 23 - 2010

kaspersky-mobile-security Mistrzostwa świata w piłce nożnej trwają w najlepsze. Dla zagorzałych kibiców tego wspaniałego sportu to wielkie święto, które może pochłonąć bez reszty ;) Część kibiców może dla mundialu stracić głowę stracić głowę i przestać myśleć o sprawach dnia codziennego. Firma Kaspersky jako uznany autorytet w dziedzinie bezpieczeństwa postanowiła wyjść tym osobom na przeciw i zadbać o bezpieczeństwo telefonów komórkowych kibiców. Udostępniła bowiem bezpłatnie klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji Kaspersky Mobile Security przez cały mundial. Dzięki temu każdy kibic będzie mógł oglądać mecze bez stresowania się o bezpieczeństwo swojego telefonu ;)

Tą wzbudzającą podziw wspaniałomyślność Kasperskiego należy brać oczywiście z przymrużeniem oka, zważywszy na to, że osoby skuszone tą ofertą nie nacieszą się Kaspersky Mobile Security zbyt długo. Z drugiej jednak strony to dobra okazja by przetestować to oprogramowanie i zastanowić się czy właśnie takiego programu potrzebuje nasz telefon i czy jest on warty wydania 30 dolarów za roczną licencję.

Co potrafi Kaspersky Mobile Security? Jak każdy program, który wyszedł spod dłuta rosyjskiego producenta oprogramowania przeznaczone jest one do zabezpieczenia przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem na telefony komórkowe. Ponadto pakiet potrafi ukryć wybrane przez nas kontakty i SMS-y, które chcielibyśmy zachować tylko dla siebie. Jeżeli to nam nie wystarcza to Kaspersky Mobile Security może umieścić kontakty i SMS-y w zaszyfrowanych folderach. Warto uwagi jest również funkcja filtrowania wiadomości tekstowych i rozmów głosowych. Sprowadza się ona do definiowania tzw. białych i czarnych list. Kaspersky w wersji mobilnej oferuje również funkcje ochrony rodzicielskiej pozwalającą na zablokowanie wysokopłatnych numerów premium oraz lokalizowanie położenia telefonu za pomocą modułu GPS.

Byłbym zapomniał. Co oczywiste tak renomowany producent oprogramowania nie mógł zapomnieć o funkcjach zabezpieczających na wypadek kradzieży telefonu. Wśród nich można wymienić zdalne blokowanie telefonu i czyszczenie prywatnych danych oraz lokalizowanie położenia telefonu za pomocą modułu GPS.

Chociaż opis pakietu brzmi zachęcająco to jednak nie będzie mi dane go przetestować osobiście. Kaspersky Mobile Security jest kompatybilny jedynie z bardziej zaawansowanymi smartphonami:

  • wyposażonymi w system Symbian OS 9.1, 9.2, 9.3, 9.4 Series 60 – tylko telefony Nokia
  • wyposażonymi w system Microsoft Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5

Jak zdobyć Kaspersky Mobile Security za darmo?

Wystarczy, że wejdziecie na stronę promocji i wybierzecie jedną z kilku dostępnych możliwości instalacji. Możecie połączyć się swoim smartphonem ze stroną promocyjną lub zainstalować pakiet z pomocą komputera. Na stronie został również udostępniony promocyjny klucz licencyjny, także nie trzeba dokonywać dodatkowych czynności rejestracyjnych.

http://www.kaspersky.com/secure-mobile-championship (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.