IObit Avanced SystemCare Pro ponownie za darmo

Dodał: admin sierpień - 17 - 2010

systemcare Nie dalej jak w zeszłym tygodniu dzieliłem się z Wami informacją na temat promocji dotyczącej legalnej pełnej wersji programu IObit Advanced SystemCare Pro. Dziś przedstawiam kolejny sposób na zdobycie tej aplikacji zupełnie za darmo ;) Tym razem organizatorem promocji jest sklep z oprogramowaniem V3.co.uk, który oferuje ów produkt w kuszącej cenie 0 euro.  Promocja jest ograniczona w czasie i potrwa do końca sierpnia. Standardowa cena programu poza promocją to 24 euro. Aplikacja posiada polską wersję językową.

Zakładam, że częsta obecność programu sprawia, iż orientujecie się do czego on służy ;) Dla przypomnienia jednak kilka zdań na temat tego produktu.

Iobit Avanced SystemCare Pro to program należący do kategorii oprogramowania służącego  do optymalizacji i przyspieszania systemów  Windows. Warto wspomnieć, że jest to jeden z pierwszych produktów firmy IObit, można więc przypuszczać, że jest to dojrzałe i stabilne narzędzie. W zasadzie wszystkie aplikacje z tego segmentu rynku posiadają podobną funkcjonalność i podobnie jest z tym właśnie produktem.  Z pomocą IObit Avanced SystemCare Pro wykonamy takie zadania jak:

  • defragmentacja i i optymalizacja dysku twardego,
  • analiza rejestru systemowego  i usuwanie zbędnych wpisów poprawiając tym samym wydajność
  • eliminowanie różnych błędów występujących w systemie
  • usuwanie zbędnych plików

Nie można również nie wspomnieć o tym, że IObit Advanced SystemCare Pro został wyposażony w moduł antispyware, odpowiedzialny za pozbycie się z komputera oprogramowania szpiegowskiego, a także moduł do optymalizacji pamięci RAM oraz do zarządzania aktywnymi procesami i usługami.

Jak zdobyć pełną wersję Iobit Advanced SystemCare Pro?

Aby skorzystać z promocji należy przejść na stronę sklepu, założyć konto w systemie lub zalogować się jeżeli już takie posiadamy, a następnie postępować zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami

http://store.v3.co.uk/?act=details&id=12428 (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.