ExtraRenamer 3 za darmo

Dodał: admin październik - 28 - 2010

extrarenamer Portal Softpedia co jakiś czas przypomina o swoim istnieniu oferując przy okazji ciekawe i darmowe programy dla swoich użytkowników. Tym razem Softpedia wspólnie z firmą Reflection Software Solutions przygotowały ofertę pozwalająca na zdobycie narzędzia do masowej zmiany nazw plików. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji ExtraRenamer 3. Skorzystanie z niniejszej oferty pozwoli zaoszczędzić ok. 15$. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

ExtraRenamer 3 to aplikacja służąca do szybkiej i wygodnej masowej zmiany nazw plików. Narzędzie to bez trudu radzi sobie z plikami wideo, zdjęciami i obrazkami oraz plikami muzycznymi pochodzącymi z takich źródeł jak chociażby kamery cyfrowe czy odtwarzacze MP3. Dostępne w programie funkcje pozwalają nie tylko na dowolną zmianę nazw plików ale również wybranych przez nas folderów. Mamy również możliwość podejrzenia zdefiniowanych przez nas zmian zanim program przystąpi do pracy. Warto również wspomnieć, że ExtraRenamer 3 pozwala także na edycję tagów ID3 obecnych w plikach MP3.

Jak zdobyć ExtraRenamer 3 za darmo?

Wystarczy udać się na stronę promocji i w formularzu podać swoje imię oraz adres e-mail.

http://www.extrarenamer.com/getrenkey.aspx (skopiuj i wklej)


4 komentarze to “ExtraRenamer 3 za darmo”

 1. Ptoku pisze:

  Nie dochodzą niestety te promocyjne licencje. Próbowałem wysyłać z trzech skrzynek:
  Gmail
  Onet
  Hotmail

  W programie nie da się niestety utworzyć nazwy dokładnie takiej jaką się chce uzyskać, np: [1]. , [2]. , [3].
  da się wprowadzić nawias tylko przed cyfrę albo za nią… do wyboru jedno z dwóch i tyle.
  Program nie ma w sobie niczego lepszego od darmowych programów w prawdzie służących do czegoś innego lecz w których przy okazji też dodatkowo znaleźć można moduły służące do zmiany nazw np FreeComander, XrecodeII [edycja tagów] Fakt, że ma ładny interfejs i chyba tylko z tego względu jest płatny… Kiedyś była promocja na ten program i żałowałem, że się nie załapałem, dziś wiem, że nie było czego.

 2. Ptoku pisze:

  Dzięki za opis, oraz info o promocji, ale niestety tego programu bym za bardzo nie polecił. Jednak nie chciał bym też zniechęcać do jego przetestowania, bo może się komuś okaże wystarczający.

 3. admin pisze:

  @Ptoku
  Dzięki za opinię o programie! ;)
  Jeżeli zaś chodzi o kwestie kluczy, to użyłem skrzynki w domenie o2.pl i po kilkunastu minutach dostałem wiadomość z kluczem.

 4. Ptoku pisze:

  Nie no, wiadomo, że są programy lepsze i gorsze, wszystkiego nie można chwalić. To jest tylko moja opinia, jedna z wielu… Niech każdy sprawdzi, przetestuje i wyrobi sobie swoją.
  A swoją drogą, to dziwne, że od wczoraj do mnie nie dotarł klucz. W spamie też nie ma. Pierwszy raz mam taki przypadek i to w dodatku na trzech najbardziej popularnych skrzynkach na których próbowałem…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.