GOTD: Daniusoft MOD Converter 2.1 za darmo

Dodał: admin październik - 23 - 2010

daniusoft-mod-converter W dzisiejszej odsłonie witryny rozdawniczej GOTD kolejna promocja, której przedmiotem jest konwerter wideo. Przez ostatnie kilkanaście dni mamy prawdziwy wysyp promocji dotyczących właśnie oprogramowania z tego segmentu, jest więc w czym wybierać. Jeżeli nie znudziły Was jeszcze te narzędzia to dziś macie kolejną okazję by zdobyć program, który nie był wcześniej przedmiotem tego typu promocji. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja Daniusoft MOD Converter 2.1.0. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Daniusoft MOD Converter to, jak sama nazwa programu, wskazuje konwerter plików wideo zapisanych w formacie MOD. Pliki te znajdziemy nagrywając materiał na cyfrowych kamerach wideo. Program ten przyda się szczególnie posiadaczom kamer Canon, Panasonic i JVC. Warto zaznaczyć, że konwerter został wyposażony w szersze możliwości niż tylko konwersja wspomnianych MOD-ów.

Obsługiwane formaty źródłowe: MOD, M2TS, TP, TRP, TS, AVI, MP4, MPG, MPEG, ASF, WMV, MOV, TOD, WMA, AAC, MP3, M4A, MP2, MPA
Obsługiwane formaty wyjściowe: M4A, AC3, MP3, WMA, OGG, APE, MKA, AAC, FLAC, MP4, MKV, AVI, WMV, ASF, MOV, M4V, MPG, MPG, VOB, FLV, SWF

Daniusoft MOD Converter posiada również możliwość dokonania prostej edycji konwertowanego materiału wideo, a także stworzenie filmów dających się odtwarzać na urządzeniach przenośnych. Jak widać wszystkie prezentowane programy z kategorii konwerterów posiadają bardzo zbliżone funkcje i możliwości.

Jak zdobyć Daniusoft MOD Converter 2.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16442 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.