Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced za darmo

Dodał: admin luty - 2 - 2011

ashampoo-winoptimizer-2010 Mamy kolejną 3-dniową promocję pozwalającą na uzyskanie jeszcze jednego programu służącego do optymalizacji i przyspieszania systemu Windows, tym razem produkcji niemieckiej firmy Ashampoo. Przedmiotem promocji organizowanej przez dobrze nam już znany serwis BrotherGiveaway jest darmowa i legalna pełna wersja programu Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced. Standardowa cena tego produktu to 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do najbliższej soboty, do godz. 7:00 rano.

Już drugi raz w nowym roku stoimy przed szansą zdobycia darmowej pełnej wersji Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced. Jak widać więc firma Ashampoo nie przestaje nas rozpieszczać i konsekwentnie kontynuuje swoją taktykę reklamy poprzez rozdawnictwo własnych produktów ;)

Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced pozwala na wykonanie szybkiej optymalizacji systemu Windows, która pomoże wycisnąć z tego systemu jeszcze większą wydajność i szybkość działania. Producent wyposażył to narzędzie w szereg modułów o podobnej funkcjonalności jak te dostępne w konkurencyjnych produktach. Znajdziemy tu więc narzędzia pozwalające na czyszczenie dysku ze zbędnych plików, służące do optymalizacji i defragmentacji dysku, sprawdzania wydajności komputera, czyszczenia rejestru systemowego, bezpowrotnego kasowania plików oraz zarządzania programami uruchamiającymi się wraz ze startem programu.

Producent chwali się, że aplikacja ta posiada czytelny i miły dla oka oraz prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Dla użytkowników nie znających języków obcych szczególnie istotny będzie fakt, że produkt ten posiada całkowicie spolszczony interfejs.

Jak zdobyć Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced za darmo?

Na stronie promocji umieszczono link, który odsyła nas do internetowego sklepu Brothersoft oferującego ten produkt w cenie obniżonej do zera. Wystarczy pobrać i zainstalować program. Podczas instalacji będziemy mieli możliwość uzyskania darmowego klucza licencyjnego.

Strona promocji


1 komentarz to “Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced za darmo”

  1. adam pisze:

    Ashampoo jest „fajną”firmą.Rejestrując się na ich stronie,po wcześniejszym pobraniu jakiegokolwiek produktu otrzymuję sie promocje dla klientów.Ja otrzymałem PhotoKomander,MagicalOptimizer,RegistryCleaner oraz WinOptymIZER (JUŻ W LUTYM) gratis.Np.formatuję dysk ,zgubiłem program,pobieram ponownie i na koncie mam programy,które pobierałem i klucze do tychże.Wpisuję i działa.Ja sobie chwalę te firmę. Uczciwa.To moje zdanie.Nie wiem jak Wy ?..Pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.