Ashampoo WinOptimizer 8 za darmo

Dodał: admin marzec - 19 - 2012

W serwisie rozdawniczym należącym do Download Crew dziś promocja przeznaczona dla fanów marki Ashampoo. W kolejnej akcji promocyjnej tego producenta do wzięcia znane nam już narzędzie do przyśpieszenia i optymalizacji systemów Windows. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo WinOptimizer w wersji 8. Produkt jest ciągle dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 65zł. Aplikacja w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do końca dzisiejszego dnia i zostanie zamknięta o północy.

 

Ashampoo WinOptimizer 8 pozwala na wykonanie szybkiej optymalizacji systemu Windows, która pomoże wycisnąć z tego systemu jeszcze większą wydajność i szybkość działania. Producent wyposażył to narzędzie w szereg modułów o podobnej funkcjonalności jak te dostępne w konkurencyjnych produktach. Znajdziemy tu więc narzędzia pozwalające na czyszczenie dysku ze zbędnych plików, służące do optymalizacji i defragmentacji dysku, sprawdzania wydajności komputera, czyszczenia rejestru systemowego, bezpowrotnego kasowania plików oraz zarządzania programami uruchamiającymi się wraz ze startem programu.

Warto przytoczyć jeszcze krótki opis ze strony producenta, w którym firma Ashampoo wskazuje co ciekawego możemy znaleźć w wersji oznaczonej numerem 8:

W nowym WinOptimizer 8, w porównaniu do jego poprzednika (Ashampoo WinOptimizer 7) zostało wprowadzonych ponad 100 usprawnień. Odbiją się one na zwiększeniu szybkości, a co za tym idzie ulepszonej wydajności szczególnie zakresie konserwacji i dostosowywania systemu Windows®. Na przykład moduły oczyszczania i optymalizacji rejestru, danych internetowych i dysków osiągają do 500% lepsze wyniki.

Producent chwali się, że Ashampoo WinOptimizer 8   posiada czytelny i miły dla oka oraz prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Dla użytkowników nie znających języków obcych szczególnie istotny będzie fakt, że produkt ten posiada całkowicie spolszczony interfejs.

Warto przypomnieć, że przetestowania przedmiotowej aplikacji podjął się jeden z czytelników TechnetBloga. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się jak wygląda produkt Ashampoo WinOptimizer 8 oczami zwykłego użytkownika, to zapraszam do lektury recenzji Ashampoo WinOptimizer 8.

Jak zdobyć Ashampoo Ashampoo WinOptimizer 8 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk Download. Po kilku chwilach rozpocznie się automatyczne pobieranie promocyjnej paczki z plikiem instalacyjnym programu.

Strona promocji


5 komentarzy to “Ashampoo WinOptimizer 8 za darmo”

 1. Mariusz pisze:

  Interfejs może i jest ładny lecz efektywność aplikacji nie powala na kolana są inne programy zdecydowanie lepiej wywiązujące się ze swych obowiązków, ale cóż jak za free można brać póki dają ;)

 2. Jay pisze:

  a propos aktualna wersja to Ashampoo WinOptimizer 9

 3. Eryk pisze:

  Link już nie działa:-(

 4. Damian pisze:

  Witam
  Ja posiadam nieaktywowaną licencję na Ashampoo WinOptimizer 9 wygraną w konkursie. Jeśli ktoś chciałby sie zamienić na jakiś ciekawy program to pisać;)

 5. Emmekk pisze:

  Czyści w kluczach rejestru więcej od Wise Registry Cleaner,tylko
  szkoda,że w Google Chrome nie usuwa mi historii.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.