Ashampoo WinOptimizer 8 przez 24h za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2011

No i mamy kolejną promocję oprogramowania do przyśpieszania i optymalizacji komputerów z systemem Windows na pokładzie. A wszystko to dzięki promocji organizowanej wspólnie przez firmę Ashampoo oraz jeden z zagranicznych serwisów z oprogramowaniem. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo WinOptimizer w wersji 8. Produkt jest ciągle dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 65zł. Aplikacja w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do końca dzisiejszego dnia i zostanie zamknięta o północy.

Trzeba przyznać, że tym razem trafia się całkiem ciekawa promocja. Ashampoo WinOptimizer 8 to nie przestarzały produkt, a aplikacja która cały czas dostępna jest w normalnej sprzedaży. Oferty promocyjne dotyczące tego narzędzia do optymalizacji nie zdarzają się często, więc jeżeli szukacie interesującego narzędzie do przyśpieszania systemu, to warto zgarnąć ten produkt.

Ashampoo WinOptimizer 8 pozwala na wykonanie szybkiej optymalizacji systemu Windows, która pomoże wycisnąć z tego systemu jeszcze większą wydajność i szybkość działania. Producent wyposażył to narzędzie w szereg modułów o podobnej funkcjonalności jak te dostępne w konkurencyjnych produktach. Znajdziemy tu więc narzędzia pozwalające na czyszczenie dysku ze zbędnych plików, służące do optymalizacji i defragmentacji dysku, sprawdzania wydajności komputera, czyszczenia rejestru systemowego, bezpowrotnego kasowania plików oraz zarządzania programami uruchamiającymi się wraz ze startem programu.

Warto przytoczyć jeszcze krótki opis ze strony producenta, w którym firma Ashampoo wskazuje co ciekawego możemy znaleźć w wersji oznaczonej numerem 8:

W nowym WinOptimizer 8, w porównaniu do jego poprzednika (Ashampoo WinOptimizer 7) zostało wprowadzonych ponad 100 usprawnień. Odbiją się one na zwiększeniu szybkości, a co za tym idzie ulepszonej wydajności szczególnie zakresie konserwacji i dostosowywania systemu Windows®. Na przykład moduły oczyszczania i optymalizacji rejestru, danych internetowych i dysków osiągają do 500% lepsze wyniki.

Producent chwali się, że Ashampoo WinOptimizer 8   posiada czytelny i miły dla oka oraz prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Dla użytkowników nie znających języków obcych szczególnie istotny będzie fakt, że produkt ten posiada całkowicie spolszczony interfejs.

Jak zdobyć Ashampoo Ashampoo WinOptimizer 8 za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy stronę organizatora promocji i skorzystamy z przycisku Download, w celu pobrania promocyjnego pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


1 komentarz to “Ashampoo WinOptimizer 8 przez 24h za darmo”

  1. Damian pisze:

    Skorzystam oczywiście z okazji. W aktualnym PC Formacie jest wersja 6.6 tego programu czyli starsza.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.