GOTD: Ashampoo Core Tuner 1.21 za darmo

Dodał: admin maj - 1 - 2012

Wraz z dzisiejszą akcją rozdawniczą na strony serwisu z darmowym oprogramowaniem – Giveaway of the Day powraca firmy Ashampoo. Tym razem do garnięcia jest narzędzie  do zarządzania procesorami wielordzeniowymi. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Core Tuner w wersji 1.21. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 10$. Aplikacja posiada w interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 2 maja, do godz. 9:00 rano.

Prawie wszystkie współczesne komputery posiadają co najmniej dwa procesory, które określane są jako oddzielne rdzenie zamontowanego w komputerze procesora. Co więcej coraz częściej zdarza się, że nasze komputery posiadają już nawet 4 rdzenie. Niestety funkcje zaimplementowane w systemach Windows nie pozwalają na zarządzanie wieloma rdzeniami, a w rezultacie użytkownik komputera nie jest w stanie wykorzystać mocy, za którą zapłacił.

Ashampoo Core Tuner 1.21 pozwala na wykorzystanie potencjału drzemiącego we wszystkich rdzeniach i wyciśnięcie maksymalnej mocy procesora. Aby otrzymać natychmiastwy wzrost wydajności systemu wystarczy skorzystać obecnej w programie opcji autooptymalizacji, która zoptymalizuje wszystkie uruchomione aplikacje pod kątem wykorzystania wszystkich rdzeni procesora. Ashampoo Core Tuner 1.21 umożliwia także indywidualne dostrajanie każdego procesora, wyświetlanie aktualnego obciążenia rdzeni i poprawianie ogólnej wydajności systemu.

Program Ashampoo Core Tuner 1.21.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w  systemt operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego to 8.15 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Core Tuner 1.21 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.