Paragon Backup and Recovery 10 Home za darmo

Dodał: admin luty - 14 - 2011

paragonbackupandrecovery W serwisie BrotherGiveaway poświęconym darmowym pełnym wersjom oprogramowania pojawiła się wreszcie nowa promocja. Tym razem do wzięcia jest jeden z programów firmy Paragon. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja Paragon Backup and Recovery 10 Home z dodatkowym oznaczeniem Special Edition.  Producent ustalił standardową cenę swojego dzieła na 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do 17 lutego, do godz. 7:00 rano.

Jak zapewne zauważyliście firma Paragon oznaczyła swój produkt oferowany w tejże promocji dodatkiem Special Edition. Cóż to oznacza w przypadku oprogramowania tego producenta? Otóż Paragon Backup and Recovery 10 Home uzyskany dzięki tej ofercie pozbawiony będzie funkcjonalności tworzenia nośników ratunkowych z wykorzystaniem środowiska WinPE. Warto mieć to na uwadze korzystając z promocji, gdyż może się okazać, że dla części użytkowników takie ograniczenie całkowicie dyskwalifikuje ten produkt.

Paragon Backup and Recovery 10 Home jest pakietem oprogramowania, który zapewniającym pełną ochronę przed utratą jakichkolwiek danych zgromadzonych na dysku twardym komputera. Aplikacja ta jest następcą poprzedniego produktu firmy Paragon – Paragon Drive Backup. Jak sama nazwa programu wskazuje, produkt ten służy do wykonywania oraz przywracania kopii zapasowych całego systemu. Będzie również bardzo pomocny przy dokonywaniu procesu migracji systemu.

Producent programu postawił przede wszystkim na łatwość obsługi. Dzięki temu każdy użytkownik może bez trudu utworzyć kopię zapasową partycji, a następnie zapisać ją na dysku twardym, nośnikach optycznych, pendrive-ach lub na przesłać za pośrednictwem internetu na zewnętrzny serwer. Aplikacja daje również możliwość utworzenia ukrytych partycji z kopią zapasową (tzw. partycje recovery).

Producent programu zapewnia, że Paragon System Backup and Recovery 2010 w pełni obsługuje dyski twarde w standardzie PATA, SATA, SCSI oraz inne zewnętrzne nośniki danych. Aplikacja jest w 100% kompatybilna z Windows 7.

Jak zdobyć Paragon Backup & Recovery Compact Edition?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w link Paragon Backup and Recovery 10 Home Free Download by pobrać plik instalacyjny programu. Uwaga na wagę instalatora! Rozmiar pliku to prawie 187 MB!

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.