RipTiger Full przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 1 - 2011

riptiger Jeszcze wczoraj administrator anglojęzycznej witryny TipRadar opublikował nową 3-dniową promocję pozwalającą na zdobycie darmowych licencji na narzędzie służące do zgrywania i zapisywania plików wideo i strumieni udostępnianych za pomocą Internetu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja RipTiger Full. Produkt ten kosztuje standardowo 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 72 godziny od chwili opublikowania na witrynie organizatora promocji.

Narzędzia tego typu pojawiają się na TechnetBlogu dosyć często. Czym wyróżnia się ten produkt na tle innych dostępnych na rynku? Jak możemy przeczytać na stronie producenta tego programu, RipTiger to światowy lider wśród narzędzi służących do zgrywania plików i strumieni wideo z Internetu. Aplikacja posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien sprawić kłopotu żadnemu użytkownikowi.

Narzędzie to pozwala na zapisywanie materiału wideo już w momencie gdy zaczynamy oglądać interesujący nas klip. RipTiger automatycznie przechwytuje i pobiera pożądany materiał nie wymagając od nas odrywania się od serfowania w Internecie.

RipTiger Full obsługuje następujące formaty strumieni i plików wideo:

  • Flash Video (HTTP oraz RTMP),
  • Windows Media (HTTP, MMS oraz RTSP)
  • Real Audio i Real Video (HTTP oraz RTSP)
  • MPEG
  • QuickTime
  • Streaming MP3 (Shoutcast)

Jak zdobyć RipTiger Full za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę ze wskazówkami instalacyjnymi wykorzystując umieszczony w dolnej części strony promocyjnej link „Activation instructions here”.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać stąd: plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.