RipTiger za darmo

Dodał: admin czerwiec - 15 - 2012

Drugi z aktywnych serwisów poświęconych tematyce rozdawniczej – Daily Software Giveaway oferuje z kolei oprogramowanie z mocno zapchanego segmentu rynku, a mianowicie narzędzie do zgrywania i zapisywania plików wideo i strumieni udostępnianych za pomocą Internetu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu RipTiger. Produkt ten kosztuje standardowo 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Na TechnetBlogu pojawiało się już całe mnóstwo narzędzi przeznaczonych do przechwytywania i zapisu strumieni wideo. Tak mocne nasycenie rynku stawia w wątpliwość skuteczność kolejnych akcji promocyjnych i próby sprzedaży własnych produktów, jednak najwyraźniej nie zraża to kolejnych producentów oprogramowania ;)

Jak możemy przeczytać na stronie producenta tego programu, RipTiger to światowy lider wśród narzędzi służących do zgrywania plików i strumieni wideo z Internetu. Aplikacja posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien sprawić kłopotu żadnemu użytkownikowi.

Narzędzie to pozwala na zapisywanie materiału wideo już w momencie gdy zaczynamy oglądać interesujący nas klip. RipTiger automatycznie przechwytuje i pobiera pożądany materiał nie wymagając od nas odrywania się od serfowania w Internecie.

RipTiger obsługuje następujące formaty strumieni i plików wideo:

 • Flash Video (HTTP oraz RTMP),
 • Windows Media (HTTP, MMS oraz RTSP)
 • Real Audio i Real Video (HTTP oraz RTSP)
 • MPEG
 • QuickTime
 • Streaming MP3 (Shoutcast)

Program RipTiger został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP SP2 x32, Windows Vista x32 or x64; Windows 7 x32/x64; Windows 8.

Jak zdobyć RipTiger Full za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z umieszczonych w dolnej części wpisów odnośników, pozwalających na pobranie pliku instalacyjnego programu oraz instrukcji aktywacji.

Strona promocji


3 komentarze to “RipTiger za darmo”

 1. Rycho pisze:

  Niestety pobrany program jest uszkodzony. Nie da się go zainstalować!

 2. admin pisze:

  Rzeczywiście właściciele DSG odstawili lipę. Wspomnę również, że posiadcze antywirusów Norton podczas próby pobrania instalatora ujrzą komunikat o niezbepicznej zawartości pliku….

 3. Zen1950 pisze:

  Zainstalowałem bez problemu ze strony giveaway i działa jak należy.Co do Nortona to ten alarm moze być zwiazany,ze oprócz RipTiger zamontowany jest automatycznie SoundTaxi Media Suite czyli inne produkty tegoż producenta w postaci triala.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.