RipTiger Full dziś za darmo

Dodał: admin grudzień - 17 - 2012

W serwisie BitsDuJour czeka z kolei na nas dzisiaj akcja marketingowa dotycząca oprogramowania z raczej mocno zapchanego segmentu rynku, a mianowicie narzędzie do zgrywania i zapisywania plików wideo i strumieni udostępnianych za pomocą Internetu. Dzięki współpracy z firmą Ramka Ltd. przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu RipTiger. Produkt ten kosztuje standardowo 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać jedynie do jutra – 18 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Na TechnetBlogu pojawiało się już całe mnóstwo narzędzi przeznaczonych do przechwytywania i zapisu strumieni wideo. Tak mocne nasycenie rynku stawia w wątpliwość skuteczność kolejnych akcji promocyjnych i próby sprzedaży własnych produktów, jednak najwyraźniej nie zraża to kolejnych producentów oprogramowania, tym bardziej, że firma Ramka Ltd, po dłuższej przerwie ponownie raczy nas pełną wersją swojego produktu.

Jak możemy przeczytać na stronie producenta tego programu, RipTiger to światowy lider wśród narzędzi służących do zgrywania plików i strumieni wideo z Internetu. Aplikacja posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien sprawić kłopotu żadnemu użytkownikowi.

Narzędzie to pozwala na zapisywanie materiału wideo już w momencie gdy zaczynamy oglądać interesujący nas klip. RipTiger automatycznie przechwytuje i pobiera pożądany materiał nie wymagając od nas odrywania się od serfowania w Internecie.

RipTiger obsługuje następujące formaty strumieni i plików wideo:

  • Flash Video (HTTP oraz RTMP),
  • Windows Media (HTTP, MMS oraz RTSP)
  • Real Audio i Real Video (HTTP oraz RTSP)
  • MPEG
  • QuickTime
  • Streaming MP3 (Shoutcast)

Program RipTiger został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP SP2 x32, Windows Vista x32 or x64; Windows 7 x32/x64; Windows 8.

Jak zdobyć RipTiger Full za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Do skorzystania z promocji wymagane jest konto w serwisie Facebook – konieczne będzie polubienie fanpage-a organizatora promocji oraz producenta rozdawanego dzisiaj produktu. 

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.