Serif PhotoPlus 10 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 26 - 2011

serif-photoplus-10 Firma Serif znana z produkcji oprogramowania do edycji multimediów przygotowała z kolei promocję pozwalającą na zdobycie jednego ze swoich flagowych produktów, służącego do edycji cyfrowych zdjęć i grafiki. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PhotoPlus w wersji 10. Jak informuje nas producent, wartość tego narzędzia to obecnie 60 funtów. Produkt posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja przeznaczona dla czytelników WebUser.

Zaraz na wstępie należy zauważyć, że choć program Serif PhotoPlus stanowi bardzo ciekawy przedmiot promocji i dla wielu użytkowników może być łakomym kąskiem, to mamy tu jednak do czynienia z akcją rozdawniczą podstarzałego już produktu. Wystarczy tylko wspomnieć, że producent oferuje aktualnie w sprzedaży już PhotoPlus X4, więc produkt objęty niniejszą promocją może nie posiadać najnowszych osiągnięć programistów firmy Serif. ;)

Serif PhotoPlus 10 jest programem umożliwiającym cyfrową obróbkę zdjęć i grafiki. Produkt ten daje nam możliwość łatwej edycji zdjęć oraz ich modyfikacji, a także poprawiania ich w taki sposób, że nasze bardzo dobre zdjęcia staną się perfekcyjnymi fotografiami. ;)

Produkt ten umożliwia przede wszystkim korekcję posiadanych przez nas zdjęć. Znajdziemy tu m.in narzędzia do poprawy strony wizualnej zdjęcia, usuwania czerwonych oczu czy dodawania lub usuwania konkretnych elementów na fotografiach.

Serif PhotoPlus 10 posiada także funkcjonalność pozwalającą na pracę z warstwami oraz upiększanie zdjęć przy użyciu wielu różnych efektów graficznych. Znajdziemy tu także opcję przetwarzania zdjęć w trybie wsadowym. Produkt posiada wsparcie m.in dla plików RAW oraz Adobe Photoshop File.

Serif PhotoPlus 10 do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Microsoft Windows 98, 2000, XP, Vista lub Windows 7. Konieczne jest także posiadanie co najmniej 128 MB pamięci RAM oraz 130 MB przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Serif PhotoPlus 10 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Do pobrania programu będzie konieczne założenie bezpłatnego konta na stronie producenta programu.

Strona promocji


4 komentarze to “Serif PhotoPlus 10 za darmo”

 1. joa pisze:

  Przecież ten program nie jest w promocji dla wszystkich, tylko dla czytelników gazety Web User. :/

 2. FreeGhost pisze:

  Faktycznie, tak jest…. wątpliwości przy pozyskiwaniu tego typu licencji może wzbudzać aspekt moralny – jednak skorzystanie z tej promocji (bądź nie) zależy wyłącznie od osobistej i przemyślanej (bądź nie) decyzji każdego z czytelników TechnetBloga….

 3. admin pisze:

  Nie będę powielał tego co napisał FreeGhost. W każdym razie w opisie promocji jest wyraźnie napisane dla kogo jest ta promocja. Zakup pisma to w obecnych czasach żaden problem, przecież UK to nie kraj trzeciego świata a członek UE. Podobnie ma się rzecz np. z promocjami niemieckich pism. Dla mnie sprawa jest oczywista – jeżeli mnie interesuje program i chcę być legalny to kupuję to pismo, a jeżeli nie to po prostu omijam tą promocję.

 4. FreeGhost pisze:

  Tak…. informowanie o tego typu promocjach nie jest niczym „złym” – nie można bowiem wykluczyć tego, że wśród czytających znajdują/znajdą się czytelnicy w/w gazety…natomiast skorzystanie z tej promocji przez osoby, które nie posiadają określonego numeru tej gazety jest już moralnie wątpliwe i pozostaje sprawą „czystości” ich sumienia….prawdopodobnie nie jest to naruszenie prawa, jednak nie można też całkowicie wykluczyć, że w pewnych (choć zapewne skrajnych) przypadkach może to przysporzyć niemałych kłopotów.

  Pozdrawiam!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.