Ashampoo Red Ex za darmo

Dodał: admin sierpień - 20 - 2011

ashampoo-red-ex Pora na jeszcze jedną promocję pochodzącą od lubującej się w takiej akcjach firmy Ashampoo, organizowanej ponownie z niemieckim Chipem. Tym razem do wzięcia jest narzędzie do usuwania ze zdjęć efektu czerwonych oczu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Red Ex. Produkt ten został wyceniony na 15$ i w takiej cenie jest oferowany standardowo. W aplikacji nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej wersji językowej.

Kto z nas nie zetknął się z takim scenariuszem: podczas imprezy lub uroczystości robimy mnóstwo ciekawych zdjęć, a przy poźniejszym ich przeglądaniu dostrzegamy, że duża część obecnych na zdjęciach osób posiada czerwone oczy. To nieprzyjemne zjawisko może nam skutecznie zepsuć radość z oglądania fotografii.

Na szczęscie firma Ashampoo stworzyła produkt, który łatwo pomoże rozwiązać nasze problemy i uratować bezcenne zdjęcia. ;) Ashampoo Red Ex to bardzo prosty w obsłudze program, który pomoże szybko usunąć efekt czerwonych oczu ze wszystkich zdjęć. Skorzystanie z tego narzędzia pozwoli nam więc zaoszczędzić mnóstwo czasu, który musielibyśmy poświęcić na ręczny retusz każdej fotografii z osobna.

Największą zaletą programu Ashampoo Red Ex jest brak konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy z dziedziny edycji czy retuszu cyfrowych zdjęć. Intuicyjny interfejs użytkownika szczegółowo opisuje każdy krok procesu edycji zdjęcia. Dla osób ceniących sobie maksymalną wygodę i szybkość działania przygotowano moduł automatycznego wykrywania i korekcji czerwonych oczu.

Główne cechy produktu:

  • manualna i automatyczna korekta efektu czerwonych oczu
  • obsługa plików graficznych w formatach JPG, BMP, PNG, TGA oraz TIF
  • szybkie porównywanie edytowanej fotografii z oryginałem
  • wygodny pasek podglądu z miniaturkami zdjęć
  • przyjazne opisy na każdym etapie edycji

Jak zdobyć Ashampoo Red Ex za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę niemieckiego Chipa i kliknąć przycisk Zum Download, by pobrać promocyjny plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.