IObit Malware Fighter Pro przez 24h za darmo

Dodał: admin czerwiec - 24 - 2011

iobit-malware-fighter-pro

Nową i szybką akcję rozdawniczą przygotował również dobrze nam znany serwis Tipradar. Administratorzy tym razem zaoferowali narzędzie do zwalczania złośliwego oprogramowania marki IObit. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Malware Fighter Pro. Standardowa cena tego narzędzia to obecnie 20$ i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna przez 24 godziny od chwili publikacji, a więc tylko dziś!

IObit Malware Fighter Pro to według słów producenta zaawansowane narzędzie do zwalczania złośliwego oprogramowania w postaci programów szpiegujących, aplikacji adware, trojanów, keyloggerów, robaków internetowych i innych wirusów. Aplikacja ta jest następcą rozwijanego wcześniej przez firmę IObit narzędzia znanego pod nazwą IObit Security 360.

IObit Malware Fighter Pro posiada unikalny i ulepszony silnik antywirusowy nazwany przez twórców „Dual Core”. Aplikacja posiada także nowy mechanizm ochrony heurystycznej pozwalający na wykrywanie nieznanych zagrożeń. Takie połączenie ma zapewnić szybkie i skuteczne wykrywanie szkodliwych kodów i zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

IObit Malware Fighter Pro został wyposażony także w przebudowany, bardziej przyjazny i przejrzysty interfejs użytkownika, dzięki któremu korzystanie z programu jest bardziej komfortowe. Producent programu, chwali się, że jest on narzędzie typu „zainstaluj i zapomnij”, które po instalacji i uruchomieniu nieustannie monitoruje działanie komputera. Produkt współpracuje z innymi programami antywirusowymi nie powodując konfliktów.

Jak zdobyć IObit Malware Fighter Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić serwis organizatora promocji. W dolnej części strony umieszczono odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu. Natomiast pod odnośnikiem Activation instructions here znajdziemy plik tekstowy z kluczem licencyjnym do programu.

Strona promocji


3 komentarze to “IObit Malware Fighter Pro przez 24h za darmo”

  1. kanonierek pisze:

    Jakoś nie mogę pobrać wersji PRO tego programu. Po kliknięciu na podany link i przejściu przez kolejne strony dochodzę do momentu gdzie można zakupić program albo pobrać za darmo, niestety darmowa jest wówczas tylko wersja FREE. Proszę o jakieś wskazówki.

  2. FreeGhost pisze:

    Zainstaluj wersję Free….kliknij na „Upgrade” i tam wpisz klucz rejestracyjny – wersja automatycznie zmieni się na PRO.

  3. mab pisze:

    Fajna stronka i działa wersja free i wklej klucz

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.