GOTD: IObit Malware Fighter Pro za darmo

Dodał: admin lipiec - 4 - 2012

Dawno już nie było żadnej promocji pochodzącej od firmy IObit. Na szczęście ekipa IObit w porę się opamiętała i wspólnie z serwisem GOTD ponownie rozdaje swoje narzędzie do zwalczania złośliwego oprogramowania. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Malware Fighter Pro. Standardowa cena tego narzędzia to obecnie 20$ i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 5 lipca, do godz. 9:00 rano.

 

IObit Malware Fighter Pro to według słów producenta zaawansowane narzędzie do zwalczania złośliwego oprogramowania w postaci programów szpiegujących, aplikacji adware, trojanów, keyloggerów, robaków internetowych i innych wirusów. Aplikacja ta jest następcą rozwijanego wcześniej przez firmę IObit narzędzia znanego pod nazwą IObit Security 360.

IObit Malware Fighter Pro posiada unikalny i ulepszony silnik antywirusowy nazwany przez twórców „Dual Core”. Aplikacja posiada także nowy mechanizm ochrony heurystycznej pozwalający na wykrywanie nieznanych zagrożeń. Takie połączenie ma zapewnić szybkie i skuteczne wykrywanie szkodliwych kodów i zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

IObit Malware Fighter Pro został wyposażony także w przebudowany, bardziej przyjazny i przejrzysty interfejs użytkownika, dzięki któremu korzystanie z programu jest bardziej komfortowe. Producent programu, chwali się, że jest on narzędzie typu „zainstaluj i zapomnij”, które po instalacji i uruchomieniu nieustannie monitoruje działanie komputera. Produkt współpracuje z innymi programami antywirusowymi nie powodując konfliktów.

Program IObit Malware Fighter Pro został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Microsoft XP/ Vista/ 7 (x32/x64) / 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu 25.0 MB. Licencja z niniejszej promocji upoważnia do korzystania z pełnej wersji produktu przez 6 miesięcy.

Jak zdobyć IObit Malware Fighter Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: IObit Malware Fighter Pro za darmo”

  1. darek pisze:

    nie działa link:(

  2. admin pisze:

    @darek
    nie działa bo już się promocja skończyła. Czytaj uważnie:
    „Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 5 lipca, do godz. 9:00 rano”

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.