GOTD: Emsisoft Mamutu 3.0 za darmo

Dodał: admin lipiec - 14 - 2011

emsisoft-mamutu

Czwartek w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day upływa pod znakiem oprogramowania chroniącego przed szkodliwymi i złośliwymi kodami wszelkiego typu, produkcji firmy Emsi Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Emsisoft Mamutu w wersji 3.0. Akcja rozdawnicza tego producenta pozwoli nam zaoszczędzić 40 zł. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna do juta – 15 lipca, do godz. 9:00 rano.

Emsisoft Mamutu 3.0 jest narzędziem chroniącym przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania za pomocą analizy behawioralnej. Zasada działania tego produktu opiera się o stałe monitorowanie i analizowanie wszelkich uruchomionych aplikacji pod kątem ich szkodliwej bądź niepożądanej aktywności. Dzięki takiemu sposobowi pracy Emsisoft Mamutu 3.0 jest w stanie wykryć nowe i nieznane konie trojańskie, backdoory, keyloggery, robaki internetowe, wirusy, oprogramowanie szpiegujące, adware, rootkity, jak również inne szkodliwe kody.

Wyszukiwanie wirusów poprzez analizę zachowania aplikacji pozwala na szybkie i skuteczne wykrycie oraz zablokowanie nowo powstałych szkodliwych kodów, których sygnatury nie znalazły się jeszcze w bazach tradycyjnych programów antywirusowych. Zdaniem producenta  Emsisoft Mamutu 3.0 z jednej strony nie musi korzystać z niewygodnego rozwiązania aktualizowanych baz danych, a z drugiej jest w stanie szybko reagować na pojawiające się zagrożenia.

Emsisoft Mamutu 3.0 daje nam więc pełną kontrolę nad aktywnością procesów uruchamianych wewnątrz systemu. Producent wskazuje, że narzędzie to posiada duże możliwości przy jednoczesnym niewielkim rozmiarze całej aplikacji. Dzięki temu Emsisoft Mamutu 3.0 jest w stanie działać szybko i nie powinien spowalniać pracy komputera.

Emsisoft Mamutu 3.0 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista (x32/x64) oraz 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.47 MB.

Jak zdobyć Emsisoft Mamutu 3.0 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Emsisoft Mamutu 3.0 za darmo”

  1. henryk pisze:

    Pobrałem program. Kłopotliwa jest rejestracja programu. Najpierw trzeba się zarejestrować u producenta, a później należy wejść do ustawień programu i w odpowiednie miejsce wkleić kod z paczki instalacyjnej. Instalator i program są w języku polskim. Warto zainstalować. Program jest bardzo dobry, może zastępować Zemana Antiloggera. Licencja na rok.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.