GOTD: Auto Screenshot Maker 3.0 za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2011

Administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day mają dziś dla nas ofertę oprogramowania Auto Screenshot Maker Software, pozwalającą na zdobycie zautomatyzowanego narzędzia do tworzenia zrzutów ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Auto Screenshot Maker w wersji 3.0. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 11 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Auto Screenshot Maker 3.0 to narzędzie przeznaczone do tworzenia zrzutów ekranu, umożliwiające przygotowanie obrazków, które z powodzeniem możemy wykorzystać w instrukcjach obsługi, prezentacjach czy na stronach internetowych. Producent twierdzi, że używając tego produktu nie musimy już wciskać klawisza Print Screen key, a następnie edytować i zapisywać tak pozyskanego obrazka. Wystarczy tylko uruchomić Auto Screenshot Maker 3.0, aby uzyskać doskonały zrzut ekranu całego komputera, aktywnego okna czy zdefiniowane obszaru.

Zależnie od wybranej opcji, aplikacja potrafi zapisać zrzut do systemowego schowka, zachować go na dysku w postaci pliku graficznego (BMP, JPEG, PNG), albo wkleić obraz do dokumentu w programie Microsoft Word. Prosty interfejs użytkownika sprawia, że z obsługą programu nie powinni mieć trudności nawet początkujący użytkownicy.

Najważniejsze cechy Auto Screenshot Maker 3.0:

  • Tworzeni zrzutów ekranu przy użyciu myszki lub zdefiniowanego skrótu klawiszowego
  • Tworzenie sekwencji zrzutów ekranu
  • Możliwość zapisu zrzutu do pliku, skopiowania do schowka oraz wklejania do programu MS Word.
  • Opcja wstawiania znaków wodnych
  • Definiowanie skrótów klawiszowych
  • Możliwość tworzenia zrzutów ekranu z poziomu linii komend

Auto Screenshot Maker 3.0 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista (x64)/ 7 (x32/x64)/ 2000/ 2003/ Vista (Ultimate/Starter/Home Basic (x32/x64)/Home Premium (x32/x64)/Business (x32/x64)/Enterprise (x32/x64)/ NT 4.x. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.47 MB.

Jak zdobyć Auto Screenshot Maker 3.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.