Ashampoo Undeleter za darmo

Dodał: admin sierpień - 26 - 2011

ashampoo-undeleter No i mamy kolejny wysyp promocji od dobrze nam już znanej firmy Ashampoo. Na pierwszy ogień idzie oferta dostępna w serwisie niemieckiego Chipa, a pozwalająca na zdobycie prostego w obsłudze narzędzia, które pomoże nam odzyskać przypadkowo skasowane dane. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Undeleter. Podstawowa cena tego narzędzia została ustalona na 15$. Producent standardowo wyposaża to narzędzie w interfejs w języku polskim.

W codziennej pracy przy komputerze często zdarza się nam przypadkowo, bądź też świadomie usunąć jeden lub kilka plików, które potem okazują się nam być potrzebne. Jak dobrze wiem, skasowane dane ciągle znajdują się fizycznie na dysku i póki nie zostaną nadpisane przez nowe pliki, cały czas można je odzyskać. Ashampoo Undeleter jest jednym z wielu dostępnych na rynku narzędzi, które pomoże nam przywrócić tak utracone dane.

W przypadku gdy utracimy jeden z potrzebnych nam plików, wystarczy uruchomić program Ashampoo Undeleter, a następnie użyć funkcji wyszukiwania skasowanych plików. Program przeskanuje dysk i wyświetli listę skasowanych, a ciągle obecnych na dysku plików podając przy tym ich aktualny stan, który stanowi wskazówkę czy dany plik da się odzyskać w całości, częściowo, czy też odzyskanie nie jest już możliwe. Następnie możemy już za pomocą jednego kliknięcia przywrócić potrzebne nam pliki.

Funkcja przywracania dostępna w programie Ashampoo Undeleter nie ogranicza się wyłącznie do obsługi dysków twardych. Aplikacja potrafi także odnaleźć i odzyskać dane z zewnętrznych dysków twardych, pendrive-ów, kart pamięci i innych nośników danych.

Producent zapewnia, że Ashampoo Undeleter będzie działał poprawnie z systemami Microsoft Windows XP, Windows Vista (32bit/64bit) oraz Windows 7 (32bit/64bit). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9,7 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Undeleter za darmo?

Wystarczy odwiedzić strony organizatora promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.