O&O Media Recovery 6 za darmo

Dodał: admin grudzień - 9 - 2011

Na TechnetBlogu dawno nie gościła żadna promocja pochodząca od niemieckiego producenta oprogramowania O&O. Okazuje się jednak, że z okazji świąt ma on dla nas specjalną akcję pozwalającą na zdobycie programu do odzyskiwania przypadkowo utraconych plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu O&O Media Recovery w wersji 6. Standardowa cena tego produktu to ok. 30$. Aplikacja został wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

O&O MediaRecovery 6 to narzędzie zaprojektowane do odzyskiwania plików z wymiennych nośników pamięci, jak np. odtwarzacze MP3, aparaty cyfrowe, karty pamięci (np. SD, MMC, xD i inne), dyski twarde, oraz inne urządzenia przenośne wyposażone w pamięć. Producent zapewnia, że obsługa O&O MediaRecovery 6 jest bardzo prosta, a odzyskanie utraconych plików nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wystarczy tylko zainstalować produkt i podłączyć nośnik, z którego chcemy odzyskać dane. Po uruchomieniu programu zostanie wyświetlony przyjazny kreator, który pozwoli szybko i bezboleśnie przejść przez proces odtwarzania plików.

Jak wskazuje producent, O&O Media Recovery 6 łączy w sobie funkcje dwóch innych programów wyprodukowanych przez tą firmę: O&O DiskRecovery i O&O UnErase. O&O Media Recovery 6 został jednak specjalnie zoptymalizowany do odzyskiwania danych multimedialnych w postaci zdjęć, obrazków, plików dźwiękowych czy klipów wideo. Na uwagę zasługuje obecny w programie moduł podglądu umożliwiający sprawdzenie zawartości odnalezionych plików bezpośrednio z poziomu programu.

Jak zdobyć O&O Media Recovery 6 za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy stronę promocji i w odpowiednie pole wprowadzimy adres e-mail, na który zostanie przesłany klucz licencyjny do programu O&O Media Recovery 6.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.