Auslogics File Recovery 3 za darmo

Dodał: admin grudzień - 28 - 2011

Szybka akcja rozdawnicza przeprowadzana przez jeden z anglojęzycznych serwisów z oprogramowaniem. Do zgarnięcia jest kolejny produkt znanej nam już firmy Auslogics, służącym do odzyskiwania przypadkowo utraconych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Auslogics File Recovery w wersji 3. Kupując na standardowych warunkach musielibyśmy zapłacić równowartość aż 50 euro. Czasu na skorzystanie z promocji jest niewiele – tylko dziś do godz. 24:00

 

Auslogics File Recovery 3 to funkcjonalne narzędzie pozwalające szybko przywrócić utracone dane z dysków twardych. Aplikacja umożliwia poszukiwanie utraconych plików według kryterium typu pliku (obrazek, plik dźwiękowy, wideo, dokument, aplikacja), daty ostatniej modyfikacji albo jego nazwy. Program został wyposażony w funkcję pomijania plików o zerowej wadzę oraz plików tymczasowych, dzięki czemu finalna lista plików możliwych do odzyskania jest dużo krótsza i nie znajdują się na niej bezużyteczne pliki.

Auslogics File Recovery 3 umożliwia przeprowadzanie odzyskiwania  danych w dwóch trybach. Szybki przejrzy pobieżnie dysk w poszukiwaniu utraconych danych, natomiast głębokie skanowanie umożliwi skrupulatne przeszukiwanie sektor po sektorze. Oprócz wspomnianej wcześniej funkcji filtrowania danych, znacząco ułatwiającej przeglądanie listy wyników, program został wyposażony również w moduł umożliwiający podgląd niektórych typów plików (np. obrazków, klipów wideo czy dokumentów).

Jak zdobyć Auslogics File Recovery 3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i zalogować się bądź utworzyć konto w systemie serwisu, by uzyskać bezpłatny klucz licencyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.