FileWing Pro za darmo

Dodał: admin grudzień - 24 - 2011

Jeszcze jedna przedświąteczna promocja organizowana przez niemieckiego producenta oprogramowania – firmę Abelssoft. Tym razem ponownie po dłuższej przerwie do zdobycia jest narzędzie do odzyskiwania utraconych i skasowanych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AbelsSoft FileWing Pro. Standardowa cena tego produktu wynosi w dalszym ciągu 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Przed nami kolejna po dłuższej przerwie promocja oprogramowania firmy AbelsSoft, służącego do odzyskiwania plików które zostały utracone bądź skasowane. Fakt, że takich plików nie możemy już odnaleźć na dysku nie oznacza, że zostały one całkowicie usunięte z nośnika. Jeżeli nie wykonywaliśmy operacji zapisu to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że uda się odzyskać owe dane w nienaruszonym stanie. Z pomocą może nam przyjść wówczas oprogramowanie takie jak np. FileWing Pro.

Program pozwala na skanowanie i identyfikowanie skasowanych plików zarówno na tradycyjny dyskach twardych, jak i przenośnych dyskach USB. Aplikacja współpracuje także z aparatami cyfrowymi. Narzędzie możemy działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, 7.

Najnowsza wersja programu FileWing z edycji Pro została wyposażona dodatkowo w moduł nadpisywania wolnej przestrzeni dyskowej w celu bezpowrotnego skasowania pozostałości po usuniętych danych oraz funkcję głębokiego skanowania w celu odnalezienia zniszczonych części skasowanych plików.  W FileWing Pro zaimplementowano także możliwość wyszukiwania utraconych plików w oparciu o filtry.

Jak zdobyć Abelssoft FileWing Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z zamieszczonego tam odsyłacza, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.