GOTD: EASEUS Partition Master 9.0 Professional za darmo

Dodał: admin sierpień - 17 - 2011

easeus-part-master W serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas nie byle jaka gratka. Do wzięcia jest świeże jeszcze wydanie dobrze już nam znanego narzędzia do zarządzania dyskami i partycjami marki EASEUS. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master w wersji 9.0 Professional. Standardowa cena narzędzia nie ulega zamianom i wynosi 20$ oraz 40$ w wersji z WinPE. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 18 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Niezwykle miło jest widzieć akcje rozdawnicze, w których do wzięcia są dobre narzędzia w aktualnie najnowszych wersjach. Tak jest właśnie z właścicielem marki EASEUS. Producent serwuje nam najnowszą edycję produktu, oznaczoną numerem 9, która miała swoją premierę zaledwie kilka dni temu. Mieliśmy już jedną promocję pozwalającą na zgarnięcie programu. Jeżeli z niej nie skorzystaliście to nie przegapcie dzisiejszej oferty!

Easeus Partition Master 9 Professional jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

O jakie ciekawe funkcje wzbogacił się Easeus Partition Master 9.0.0 Professional? Producent chwali się, że bieżąca wersja pozwala na bezpieczne łączenie dwóch przyległych partycji, w pełni wspiera obsługę dysków dynamicznych pozwalając na wykonywanie na nich operacji zmiany rozmiaru, kopiowania, konwersji itd. Nowa wersja wzbogaciła się ponadto o opcję naprawy woluminów macierzy RAID-5 oraz czyszczenia nieużywanej przestrzeni dyskowej. Aplikacja może być teraz obsługiwana z linii komend – bez potrzeby uruchamiania całego programu.

EASEUS Partition Master 9.0.0 Professional do swojego działania potrzebuje systemu operacyjnego Windows  2000/ XP/ Vista/ 7 (włącznie z SP1). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 53 MB.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 9.0.0 Professional?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.