GOTD: KRyLack Archive Password Recovery za darmo

Dodał: admin wrzesień - 4 - 2011

krylack-archive-password-recovery Niedziela w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day upłynie tym razem pod znakiem oprogramowania pochodzącego od firmy KRyLack Software, a służącego do odzyskiwania utraconych haseł do archiwów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu KRyLack Archive Password Recovery. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 30 euro i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 5 września do godz. 9:00 rano.

KRyLack Archive Password Recovery to program który odzyska utracone bądź zapomniane hasła do plików w następujących formatach: ZIP, RAR (w tym również v3.x, SFX, archiwa wieloczęściowe oraz archiwa z zaszyfrowanymi nazwami plików) oraz ACE.

KRyLack Archive Password Recovery posiada wiele opcji pozwalających na sprecyzowanie parametrów odzyskiwanego hasła. Możemy np. określić jego długość, zestaw znaków, w oparciu o które mają być generowane hasła do prób, maski znaków i kilka innych równie przydatnych opcji.

Wsród dostępnych metod odzyskiwania haseł znajdziemy zarówno metodę słownikową próbującą odnaleźć poprawne hasło w oparciu o dostarczoną aplikacji listę haseł, jak również metodę Brute-Force, poprzez którą KRyLack Archive Password Recovery sprawdza kolejno wszystkie możliwe kombinacje znaków. Odzyskiwanie haseł przy użyciu tej drugiej metody możemy przyspieszyć wykorzystując maski znaków, które pozwalają na zawężenie kręgu potencjalnie poprawnych haseł.

Aplikacja KRyLack Archive Password Recovery posiada również mechanizm wznawiania procesu poszukiwania hasła od miejsca, w którym nastąpiło przerwanie poprzedniej operacji, np. w wyniku wyłączenia bądź awarii programu. Narzędzie zostało wyposażone w opcje pozwalające na zarządzanie priorytetami procesora, tak by podczas odzyskiwania hasła było możliwe normalne korzystanie z komputera.

KRyLack Archive Password Recovery jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 95/ 98/ ME/ NT 4.0/ 2000/ 2003/ XP/ Vista or Windows 7 Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.46 MB.

Jak zdobyć KRyLack Archive Password Recovery za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.