20 Licencji na Ashampoo Photo Commander 9 za darmo

Dodał: admin październik - 22 - 2011

21 konkurs organizowany na stronach serwisu z oprogramowaniem Softpedia, w związku z dziesięcioleciem istnienia tego vortalu, ta szansa na oprogramowanie firmy Ashampoo wspomagające zarządzanie kolekcją cyfrowych zdjęć. Przedmiotem promocji jest 20 legalnych i darmowych klucz licencyjnych do pełnej wersji programu Ashampoo Photo Commander. Standardowa cena pojedynczej nagrody to 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora promocji.

Tym razem tytuł kolejnego wyzwania konkursowego wskazuje, że Softpedia do rozdania ma 20 licencji na produkt, a nie 50 jak miało to miejsce w konkursach z poprzednich dni. W treści opisu programu i zabawy umieszczono natomiast informacje wskazujące, że promocyjnych licencji jest aż 50. Nie wiadomo więc do końca jaka jest pula nagród ;)

Ashampoo Photo Commander 9 jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Ashampoo Photo Commander 9 pozwala także na tworzenie ze zgromadzonych zdjęć efektownych kalendarzy oraz pomaga stworzyć internetowe galerie za pomocą których można podzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi. Jeśli mam z kolei ochotę na archiwizację fotografii to Photo Commander pomoże nam je nagrać na płyty CD lub DVD.

Ashampoo Photo Commander 9 może pracować na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Plik instalacyjny programu jest dosyć spory i waży blisko 100 MB.

Jak zdobyć darmową licencję na Ashampoo Photo Commander 9?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 (a może 20?) najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.