Ashampoo Photo Commander 8.40 za darmo

Dodał: admin maj - 4 - 2011

ashampoo-photo-commander-8 Serwis internetowy niemieckiego czasopisma o tematyce komputerowej – Computer Bild – przygotował dla użytkowników swojej witryny promocję pozwalającą na zdobycie oprogramowania firmy Ashampoo wspomagającego zarządzanie cyfrową kolekcją zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Photo Commander w wersji 8.40. Produkt ten można również zakupić na stronie producenta, jednak wiąże się to z wydatkiem 40$. Instalator posiada interfejs w angielskiej i niemieckiej wersji językowej, aplikacja w języku polskim. Oferta dostępna dla wszystkich Internautów.

Jeszcze na wstępie należy zaakcentować pewną różnicę pomiędzy programem będącym przedmiotem promocji a produktami dostępnymi w sprzedaży. Photo Commander 8.40 z tej promocji jest nieco starszą kompilacją dostępnego na stronie producenta Photo Commandera w wersji 8.50. Ponadto firma Ashampoo wypuściła już nową wersję tego narzędzia oznaczoną numerem 9. Tak czy inaczej ofertę Computer Bild można uznać za całkiem ciekawy prezent. ;)

Ashampoo Photo Commander 8 jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Ashampoo Photo Commander 8 pozwala także na tworzenie ze zgromadzonych zdjęć efektownych kalendarzy oraz pomaga stworzyć internetowe galerie za pomocą których można podzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi. Jeśli mam z kolei ochotę na archiwizację fotografii to Photo Commander pomoże nam je nagrać na płyty CD lub DVD.

Ashampoo Photo Commander 8 może pracować na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Plik instalacyjny programu jest dosyć spory i waży blisko 100 MB.

Jak zdobyć pełną wersję Ashampoo Photo Commander 8?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Download. Pobieranie pliku instalacyjnego powinno rozpocząć się automatycznie w ciągu kilku sekund.
Uwaga: klucz licencyjny uzyskany za pomocą tej promocji będzie działał tylko z poniższym plikiem instalacyjnym programu.

Strona promocji


2 komentarze to “Ashampoo Photo Commander 8.40 za darmo”

  1. slavek12 pisze:

    Ashampoo Photo Commander 8 po zainstalowaniu również dostępny jest w polskiej wersji językowej. Jeżeli chodzi o interfejs niemiecki lub angielski, o którym mowa opisie programu, to dotyczy on opcji instalatora.
    Pozdrawiam.

  2. admin pisze:

    Dzięki slavek za info! Poprawiłem treść wpisu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.