Ashampoo Photo Commander 7 za darmo

Dodał: admin marzec - 5 - 2010

ashampoo-photo Aż sam się dziwię, że oprogramowanie firmy Ashampoo od dłuższego czasu nie gościło na blogu. Czas to zmienić ;). Kolejna z przedstawianych przeze mnie promocji dotyczy bowiem właśnie produktu ze stajni Ashampoo. A konkretnie do wzięcia jest legalna licencja uprawniająca do używania pełnej wersji programu Ashampoo Photo Commander 7. Oferta ta została przygotowana przez brytyjskie czasopismo komputerowe Computeractive i jest skierowana właśnie do jego czytelników. Producent aplikacji wycenił ją na ok. 40 euro.

Jeszcze na wstępie należy dodać, że wersja programu oferowana w tej promocji jest o oczko niższa od obecnie dostępnej w sprzedaży wersji Ashampoo Photo Commander 8. Do czego służy ten program? Ashampoo Photo Commander jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Program pozwala także na tworzenie ze zgromadzonych zdjęć efektownych kalendarzy oraz pomaga stworzyć internetowe galerie za pomocą których można podzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi. Jeśli mam z kolei ochotę na archiwizację fotografii to Photo Commander pomoże nam je nagrać na płyty CD lub DVD.

Jak zdobyć pełną wersję Ashampoo Photo Commander 7?

Należy wejść na stronę promocji i kliknąć w czerwony przycisk Download Now umieszczony w środku tekstu.

http://www.computeractive.co.uk/pcom/index (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.