Ashampoo Photo Commander 7 za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2010

ashampoo-photo Również niemiecki portal stern.de zafundował nam dziś oprogramowanie firmy Ashampoo. Oczywiście promocja ta podobnie jak pozostałe jest organizowana w ramach adwentowego kalendarza. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Photo Commander 7.7. Tym razem organizator promocji się postarał i wszyscy zainteresowani mogą cieszyć się aplikacją w najnowszej możliwej wersji. ;) Standardowa cena tego produktu poza promocją to 40$. Nie instalowałem programu, ale instalator porozumiewa się z nami w języku angielskim. Producent informuje na swojej stronie, że standardowo produkt zawiera również interfejs po polsku.

Ashampoo Photo Commander jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Program pozwala także na tworzenie ze zgromadzonych zdjęć efektownych kalendarzy oraz pomaga stworzyć internetowe galerie za pomocą których można podzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi. Jeśli mam z kolei ochotę na archiwizację fotografii to Photo Commander pomoże nam je nagrać na płyty CD lub DVD.

Aplikacja ta było już kilkakrotnie dostępna w podobnych promocjach, myślę więc że co najmniej kilka osób skusiło się i pobrało program. Jeżeli tak, koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami z używania Photo Commandera!

Jak zdobyć pełną wersję Ashampoo Photo Commander 7?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny programu.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.