rising_internet_security_2009 Niestety wczorajsza bardzo ciekawa promocja dotycząca 12 miesięcznej licencji na BitDefender Internet Security 2009 została zamknięta. Wszystkim, którym nie udało się skorzystać z tamtej oferty mam na pocieszenie inną. Tym razem przedmiotem promocji jest zupełnie darmowa i legalna półroczna pełna wersja pakietu zabezpieczającego Rising Internet Security. Opierając się na cenniku opublikowanym na stronie producenta możemy wyliczyć, że wartość niniejszej promocji to 15$.

Rising Internet Security to mało popularny w naszym kraju pakiet zabezpieczający produkcji chińskiej. Wiem, że chińszczyzna kojarzy się zazwyczaj z tandetą jednak na uwagę zasługuję fakt, iż  program ten cieszy się już sporą popularnością w Azji. Poza tym aplikacja ta jest chętnie wykorzystywana na komputerach chińskich urzędów.

W pakiecie tym znajdziemy standardowe moduły obecne również w produktach konkurencji mowa tu o tak oczywistych funkcjonalnościach jak ochrona antywirusowa i antyspamowa, zapora sieciowa, skanowanie poczty elektronicznej, ochrona przed botnetami, itd. A co jeżeli chodzi o skuteczność w zwalczaniu zagrożeń sieciowych? Przejrzałem kilka testów i niestety Rising Internet Security jest obecny w niewielu. Witryna pcsecuritylabs.net przetestowała pakiet w najnowszej wersji i umiejscowiła go w połowie rankingu z wykrywalnością na poziomie 97%. Z kolei matousec.com testował Rising Internet Security 2009 i niestety ocenił go bardzo słabo. Produkt poległ już na pierwszym etapie testów (a jest ich 10).

Jak zdobyć pełną wersję Rising Internet Security 2010?

Wystarczy pobrać i zainstalować program korzystając z poniższego odnośnika. Nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych rejestracji aby otrzymać klucz.

http://rsdownload.rising.com.cn/for_down/rsfree/risfree10.exe
(skopiuj i wklej)


1 komentarz to “Rising Internet Security 2010 na 6 miesiecy za darmo!”

  1. Securitas pisze:

    mialem juz z tym programem stycznosc i powiem ze jest naprawde ciekawy.Smialo mozna go instalowac.A co do zabezpieczen to pozytywnie mnie zaskoczyl.Jest dobry.Jesli ktos nie ma innego antywira niech go smialo instaluje.Szkoda ze nie ma polskiej wersji ale jest eng i mi wystarczy.Warto przczytac taki maly raporcik, niestety po angielsku.
    http://www.passmark.com/ftp/antivirus_10-performance-testing-ed3.pdf

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.