GOTD: 3D Spooky Halloween Screensaver za darmo

Dodał: admin październik - 23 - 2011

Na niedzielę administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali tym razem dodatek, który może nieco upiększyć nasz system – wygaszacz ekranu nawiązujący do amerykańskiego święta Halloween, wyprodukowany przez firmę Playrix Entertainment. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza ekranu 3D Spooky Halloween Screensaver. Produkt ten został wyceniony na 10$ i tyle właśnie mamy szansę dziś zaoszczędzić. Aplikacja w języku angielskim. Promocja aktywna tylko do jutra – 24 października, do godz. 9:00 rano.

Wprawdzie tematyka niniejszego wygaszacza ekranu w niewielkim stopniu nawiązuje do naszego rodzimego Święta Zmarłych, jednak jako że globalizacja i amerykanizacja postępuje w szybkim tempie, to być może również wśród czytelników TechnetBlog znajdą się osoby, które będą chciały w ten sposób upiększyć swój system.

Animacja obecna w wygaszaczu 3D Spooky Halloween Screensaver zanurza nas głęboko w nastrój święta Halloween. Jeżeli zdecydujecie się zainstalować ten produkt, możecie spodziewać się przerażających duchów, czarownic przecinających niebo na swoich miotłach oraz interesującego a jednocześnie wzbudzającego niepokój domu. Rozrywka zdecydowanie dla fanów Halloween i horrorowych klimatów ;)

Najważniejsze cechy 3D Spooky Halloween Screensaver:

 • W pełni trójwymiarowe środowisko
 • Piękne animacje
 • fotorealistyczna, kolorowa grafika
 • Klimatyczny podkład dźwiękowy
 • Różnorodność przerażających scen
 • cyfrowy zegar
 • licznik klatek
 • prawdziwa atmosfera święta Halloween

Z instalacją i uruchomieniem 3D Spooky Halloween Screensaver nie powinno być żadnych problemów na komputerach wyposażonych w systemy Windows 9x / 2000/ XP/ Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.44 MB

Jak zdobyć 3D Spooky Halloween Screensaver za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: 3D Spooky Halloween Screensaver za darmo”

 1. eeeeee pisze:

  wygaszacz ekranu,który trzeba ręcznie uruchamiać,bo w czasie bezczynności ni jak nie startuje.kicha.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.