GOTD: Thanksgiving 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin listopad - 20 - 2011

Dzisiaj wielbiciele darmowego i legalnego oprogramowania od GOTD mogą poczuć się trochę zawiedzeni. Administratorzy serwisu przygotowali bowiem na niedzielę promocję wygaszacza ekranu nawiązującego do Święta Dziękczynienia. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza ekranu Thanksgiving 3D Screensaver. Dzięki tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 21 listopada, do godz. 9:00 rano.

Firma Astro Gemini Software przygotowała wygaszacz ekranu, który powinien wprowadzić nas w nastrój Święta Dziękczynienia i wywołać miłe uczucia związane z świętowaniem. Obecna w wygaszacz animacja przedstawia tradycyjną amerykańską farmę w okresie żniw. Dzięki dużej dbałości o szczegóły możemy przez chwilę poczuć klimat prawdziwej jesieni na farmie.

Główne cechy Thanksgiving 3D Screensaver:

  • w pełni trójwymiarowe środowisko
  • wysokiej jakości animacja
  • barwna grafika
  • klimatyczny podkład dźwiękowy, wprowadzający w nastrój święta
  • licznik klatek
  • cyfrowy zegar
  • piękna, jesienna sceneria
  • wygaszacz tworzy na komputerze idealną atmosferę Święta Dziękczynienia

Thanksgiving 3D Screensaver jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 9x/2000/XP/Vista. Producent zaleca uruchamianie wygaszacza na komputerze wyposażonym co najmniej w procesor Pentium III, 128 MB pamięci wideo, DirectX 9.0 oraz kartę dźwiękową zgodną z DirectX. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 19.1 MB.

Jak zdobyć Thanksgiving 3D Screensaver za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.