GOTD: DJ Jukebox za darmo

Dodał: admin październik - 25 - 2011

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day w porozumieniu z firmą Gammadyne Corp. przygotowali dziś promocję pozwalającą na zdobycie narzędzia do zarządzania biblioteką muzyczną oraz do generowania playlist. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DJ Jukebox. Standardowo produkt ten możemy nabyć poprzez internetowy sklep producenta w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 26 października, do godz. 9:00 rano.

DJ Jukebox jest funkcjonalnym narzędziem do zarządzania cyfrową kolekcją naszych plików muzycznych, a także szybkiego generowania list odtwarzania. Producent wskazuje, że DJ Jukebox posiada system oceny każdej z piosenek, dzięki czemu ulubione utwory są odtwarzane częściej, a niechciane nie są wybierane przez program do listy odtwarzania. Po przypisaniu ocen piosenkom z naszej cyfrowej kolekcji, DJ Jukebox oferuje możliwość wygenerowania list odtwarzania tworzących składanki najlepszych hitów, dobrych piosenek lub np. przeciętnych utworów. Z kolei funkcja zapobiegania powtarzaniu, sprawia, że w utworzonych playlistach poszczególne piosenki nie są zbyt często powtarzane .

Producent dołącza do programu również szereg funkcjonalnych narzędzi pozwalających użytkownikowi na wygodne zarządzanie swoją kolekcją. Producent chwali się, że  DJ Jukebox pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa czasu, w szczególności gdy nasza kolekcja plików muzycznych rozrasta się do tysięcy plików.

Najważniejsze cechy programu DJ Jukebox:

  • generator playlist
  • zarządzanie plikami muzycznymi
  • zdalne sterowanie programem z poziomu innej kopii produktu DJ Jukebox
  • rippowanie płyt CD
  • możliwość wstawiania reklam odtwarzanych pomiędzy poszczególnymi utworami
  • zapobieganie nadmiernemu powtarzaniu

Producent przygotował program DJ Jukebox do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 2000, XP, 2003, Vista, 2008, a także Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.37 MB.

Jak zdobyć DJ Jukebox za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.