Ashampoo Photo Commander 8 za darmo

Dodał: admin grudzień - 4 - 2011

Rozpoczynamy kolejny dzień adwentowych promocji z oprogramowaniem w roli głównej. Gwiazdą dzisiejszej oferty w serwisie PC Welt jest firma Ashampoo, ze swoim produktem do zarządzania kolekcją cyfrowych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Photo Commander w wersji 8. Produkt nie jest już chyba dostępny w sprzedaży, a szacunkowa wartość wynosi 40$. Aplikacja jest standardowo wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

 

Trzeba przyznać, że firma Ashampoo stanęła na wysokości zadania i zaoferowała znany i lubiany przez użytkowników produkt. Szkoda tylko, że nie jest to najnowsza wersja Ashampoo Photo Commander 9, a program o jedno oczko starszy, który pojawiał się już kilka razy w podobnych promocjach. Ci, którzy koniecznie chcą stać się posiadaczami Ashampoo Photo Commander 9, mogą skorzystać z niniejszej promocji, a następnie za pośrednictwem serwisu producenta kupić upgrade do najnowszej wersji. Obecnie taka przyjemność kosztuje 13 zł ;)

Ashampoo Photo Commander 8 jest aplikacją pozwalającą na zarządzanie zdjęciami zgromadzonym w komputerze, a także na ich edycję oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. W programie tym znajdziemy szereg podstawowych funkcji, który wykorzystuje się najczęściej podczas prostej, codziennej edycji zdjęć. Mowa tu o takich funkcjach jak zmiana rozmiaru zdjęcia, jego wyostrzanie czy obracanie. Ponadto znajdziemy również możliwość usunięcia efektu czerwonych oczu czy dodania efektów graficznych, jak np. cień czy mozaika.

Ashampoo Photo Commander 8 pozwala także na tworzenie ze zgromadzonych zdjęć efektownych kalendarzy oraz pomaga stworzyć internetowe galerie za pomocą których można podzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi. Jeśli mam z kolei ochotę na archiwizację fotografii to Photo Commander pomoże nam je nagrać na płyty CD lub DVD.

Ashampoo Photo Commander 8 został przygotowany do pracy na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP/ Vista (x32/x64)/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 95.5 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Photo Commander 8 za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę PC Welt i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum gratis Geschenk.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.