GOTD: TagJet 2.1 za darmo

Dodał: admin luty - 23 - 2012

Dziś w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas akcja rozdawnicza zorganizowana wspólnie z firmą Kedrus Software, która pozwoli wzbogacić kolekcję oprogramowania o narzędzie do edycji tagów w plikach MP3. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TagJet w wersji 2.1. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie k. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 24 lutego, do godz. 9:00 rano.

TagJet 2.1 to proste w użyciu oprogramowanie służące do edycji tagów w najpopularniejszym obecnie formacie zapisów plików dźwiękowych – MP3. Bardzo często zdarza się, że zgromadzone przez nas pliki dźwiękowe nie posiadają odpowiednio przygotowanych tagów, skutkiem czego korzystanie z odtwarzaczy mp3 – zarówno programowych, jak i sprzętowych – staje się znacząco mniej komfortowe. Nie mamy wówczas możliwości korzystania z automatycznej selekcji i tworzenia playlist w oparciu o tagi.

W takim przypadku z pomocą przychodzi nam TagJet 2.1. Jak chwali się producent, aplikacja jest w stanie zidentyfikować zarówno pojedyncze pliki, jak i całe albumy, a następnie opatrzyć je odpowiednimi tagami. Oczywiście nie jesteśmy zmuszeni do korzystania z funkcji automatycznych: wszelkie zmiany możemy również wprowadzać manualnie lub półautomatycznie, wykorzystując tryb przetwarzania wsadowego. Warto także zwrócić uwagę na funkcję zmiany nazwy plików dźwiękowych w oparciu o dane z tagów.

Program TagJet 2.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.30 MB.

Jak zdobyć TagJet 2.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.