GOTD: Jet Screenshot Home za darmo

Dodał: admin październik - 27 - 2011

Dziś serwis Giveaway of the Day serwuje nam promocję oprogramowania firmy ArcticLine Software, służącego do szybkiego wykonywania zrzutów ekranu. Tym razem jednak administratorzy odstąpili nieco od standardowej formuły, bo przedmiotem promocji jest legalna i darmowa licencja na Jet Screenshot Home, jednak ważna tylko przez 6 miesięcy. Standardowa cena tego produktu wynosi 2$ za każdy miesiąc używania programu. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 28 października, do godz. 9:00 rano.

 

Jet Screenshot Home jest nie tylko samym narzędziem służącym do wykonywania zrzutów ekranu, ale także usługą umożliwiającą dzielenie się tak stworzonym obrazkami za pośrednictwem Internetu w zaledwie kilka sekund. Aplikacja pozwala na stworzenie zrzutu ekranu, dokonanie niezbędnej edycji obrazka oraz wysłanie go do sieci, tak by móc niezwłocznie dzielić się nim z innymi osobami za pomocą dostarczonego odnośnika.

Jak chwali się producent, taki kształt programu Jet Screenshot Home umożliwia przyspieszenie procedury dzielenia się swoimi pomysłami z innymi osobami. W związku z tym program może być bardzo przydatny dla zdalnie pracujących programistów,  projektantów, testerów, bloggerów, specjalistów wsparcia technicznego, handlowców i wielu innych osób pracujących w grupach.

Program Jet Screenshot Home w stosunku do darmowej wersji oznaczonej dodatkiem Free został wyposażony w następujące udogodnienia:

  • zaawansowane narzędzia do edycji obrazków
  • brak logo Jet Screenshot na tworzonych zrzutach ekranu
  • możliwość dodawania własnych znaków wodnych
  • brak reklam przy publikowanych przez nas zrzutach
  • możliwość wysyłania zrzutów ekranu na własny serwer FTP
  • możliwość wysyłania obrazków w formacie PNG

Producent przygotował program Jet Screenshot Home do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98/ Me/ NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.65 MB.

Jak zdobyć Jet Screenshot Home za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.