GOTD: Prof Shutdown 4.5 za darmo

Dodał: admin październik - 18 - 2011

Tym razem serwis Giveaway of the Day, wspólnie z firmą Aprel Technologies postanowił zadbać o redukcję zużycia energii pobieranej przez komputery użytkowników i przygotował promocję oprogramowania, które pomoże nam osiągnąć ten cel. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Prof Shutdown w wersji 4.5. Producent uczynił duży ukłon udostępniając za darmo program o rynkowej wartości 200$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 19 października, do godz. 9:00 rano.

Prof Shutdown 4.5 to narzędzie umożliwiające opracowywanie schematów oszczędzania energii i zarządzanie jej zużyciem, a także administrowania siecią lokalną pod tym samym kątem. Używając Prof Shutdown 4.5 możemy zaplanować zadania związane z zarządzaniem energią, które mogą zostać wykonane zarówno na maszynie lokalnej, jak również jednocześnie na wielu komputerach podpiętych do sieci. W tym drugim przypadku, według deklaracji producenta narzędzie jest w stanie obsłużyć jednocześnie do 1 000 komputerów.

Z pomocą Prof Shutdown 4.5 możemy zaplanować na maszynie lokalnej następujące zadania: wyłączenie komputera, hibernację, ponowne uruchomienie, przejście w stan czuwania, wylogowanie bieżącego użytkownika, zablokowanie komputera, wybudzenie z hibernacji albo stanu czuwania, a także wyświetlenie wyskakującego okienka.

Z kolei w przypadku maszyn podpiętych do sieci Prof Shutdown 4.5 umożliwi zaplanowanie wyłączenia komputerów, ponownego uruchomienia, hibernacji, wylogowania oraz wybudzenia. Aplikacja tworzy szczegółowy log z wykonany zadań, a także oferuje opcję zarządzania z poziomu linii komend, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania na komputerach klienckich.

Firma Aprel Technologies wskazuje, że Prof Shutdown 4.5 jest szczególnie polecany administratorom zarządzającym siecią komputerów w biurach, firmach, szkołach, urzędach i w innych miejscach, gdzie praca na komputerach odbywa się w stałych zakresach  czasowych, a zarządzający poszukują możliwości redukcji kosztów zakupu energii elektrycznej.

Najważniejsze cechy produktu Prof Shutdown 4.5

  • Skanowanie sieci na podstawie zakresu adresów IP.
  • Współpraca z komputerami w  Active Directory.
  • Sprawdzanie statusu online komputerów (Ping).
  • Logi i raporty z podejmowanych czynności.

Prof Shutdown 4.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ Server 2003/2008. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.51

Jak zdobyć Prof Shutdown 4.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.