GOTD: AyRecovery Lite za darmo

Dodał: admin grudzień - 2 - 2011

Administratorzy serwisu Giveway of the Day dzisiejszą promocją postawili na narzędzie z kategorii oprogramowania do ochrony przed przypadkową awarią systemu. Po rocznej przerwie do wzięcia jest ponownie oprogramowanie stworzone przez firmę Ristom Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AyRecovery Lite. Standardowo narzędzie to jest oferowane w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 3 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Jak możemy przeczytać w opisie tego programu na jego stronie domowej, AyRecovery Lite to zdaniem jego producenta narzędzie, które każdy użytkownik komputera po prostu powinien mieć na swoim komputerze. Zadaniem programu jest ochrona wszelkich danych zapisanych na komputerze przed ich utratą w wyniku awarii systemu, ataku złośliwego oprogramowania, błędnej instalacji nowego oprogramowania czy innych zadarzeń.

AyRecovery Lite pozwala na szybkie odtworzenie systemu do stanu sprzed awarii. Zasada działania tego narzędzia opiera się o tworzenie migawek systemu, w których zapisane są informacje o stanie systemu w chwili jej wykonania. Po odtworzeniu danych z migawki, program przywraca komputer do stanu w chwili zapisu danej migawki.

AyRecovery Lite chroni całą partycję systemową oraz inne partycje dysku twardego. Ciekawą funkcją jest możliwość zabezpieczenia dostępu do programu hasłem. Z kolei istotnym minusem aplikacji wskazywanym przez użytkownikom jest wykluczenie z chronionego obszaru folderu Moje Dokumenty, który jest przecież dla wielu użytkowników najważniejszym miejscem na dysku.

Producent zapewnia, że oprogramowanie AyRecovery Lite jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP oraz Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.08 MB.

Jak zdobyć AyRecovery Lite za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.