GOTD: Colasoft Mac Scanner v2.2 za darmo

Dodał: admin grudzień - 15 - 2011

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day na szczęście nie mają dla nas kolejnego w dniu dzisiejszym konwertera. Do wzięcia jest za to produkt firmy Colasoft służący do skanowania sieci pod kątem adresów IP oraz adresów MAC. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Colasoft Mac Scanner w wersji 2.2. Produkt ten jest standardowo oferowany w cenie aż 99$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można skorzystać do jutra – 15 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Colasoft MAC Scanner Pro to narzędzie sieciowe przeznaczone do przeszukiwania sieci pod kątem adresów IP oraz adresów MAC kart sieciowych. Aplikacja potrafi automatycznie wykryć skonfigurowane podsieci oraz przeskanować wskazane przez nas sieci w poszukiwaniu wspomnianych wcześniej danych. Producent chwali się, że Colasoft Mac Scanner v2.2 obsługuje możliwość skanowania wielowątkowego pozwalając na wykonywanie zadań odnajdywania dostępnych w sieci komputerów wraz z ich adresami IP oraz odpowiadającymi im adresami MAC karty sieciowej danego komputera.

Colasoft Mac Scanner Pro to zdaniem producenta świetne narzędzie, które przyda się przede wszystkim profesjonalnym administratorom sieci, ale także amatorom chcącym zgłębiać wiedzę w dziedzinie sposobu działania lokalnych sieci, a także metod zarządzania nimi.  Colasoft Mac Scanner 2.2 pozowli sprawdzić jakie komputery są podłączone do naszej sieci i gdzie się znajdują.

Colasoft Mac Scanner 2.2 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.33 MB.

Jak zdobyć Colasoft Mac Scanner v2.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.