Simpo PDF Password Remover za darmo

Dodał: admin październik - 29 - 2011

Baza promocji oprogramowania organizowanych w związku z świętem Halloween rośnie w oczach! Swoją akcję rozdawniczą postanowiła przeprowadzić również firma Simpo Technologies, oferujące narzędzie do usuwania haseł z plików PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Simpo PDF Password Remover. Standardowa cena tego narzędzia została ustalona na poziomie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja dla użytkowników serwisu Facebook.

Simpo PDF Password Remover to doskonała aplikacja służąca do  usuwania haseł z dokumentów PDF. Dzięki temu programowi szybko i z powodzeniem możemy usunąć zarówno hasło użytkownika, hasło autora pliku, restrykcje związane z drukowaniem, kopiowaniem zawartości lub edytowaniem dokumentów PDF. Co więcej Simpo PDF Password Remover potrafi poradzić sobie nawet z zaszyfrowanymi pedeefami.

Istotną zaletą programu jest nie tylko możliwość usuwania haseł w plikach PDF, ale również funkcja resetu hasła PDF, umożliwiająca zabezpieczenie wyjściowego pliku jeszcze silniejszym algorytmem szyfrującym: 128-bit RC4 lub AES, z jednoczesną funkcjonalnością pozwalającą na modyfikację metadanych. Simpo PDF Password Remover został wyposażony w obsługę kolejkowania dokumentów i przetwarzania w trybie wsadowym.

Najnowsza wersja oznaczona numerem 1.1.0 została wyposażona dodatkowo w interfejs w niemieckiej, francuskiej i hiszpańskiej wersji językowej. Producent poprawił problemy występujące przy uruchamianiu produktu na komputerach wyposażonych w oprogramowanie firmy Symantec i innych producentów aplikacji zabezpieczających.

Jak zdobyć Simpo PDF Password Remover za darmo?

Wystarczy odwidzieć profil producenta w portalu społecznościowym Facebook, a następnie kliknąć przycisk „Lubię to”, by odblokować promocyjny formularz. Promocja będzie aktywna do 30 października.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.