GOTD: ArcSoft PhotoStudio Paint za darmo

Dodał: admin listopad - 13 - 2011

Na koniec tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali wspólnie z firmą ArcSoft Inc promocję oprogramowania stworzonego z myślą o dzieciach i pozwalającego tworzenie rysunków za pomocą komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ArcSoft PhotoStudio Paint. Producent informuje, że standardowa cena tego narzędzia wynosi obecnie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 14 listopada, do godz. 9:00 rano.

ArcSoft PhotoStudio Paint to prosty program do rysowania stworzony z myślą o dzieciach, które zamiast tworzenia rysunków na zwykłym papierze, wolą do tego celu wykorzystać komputer ;) W aplikacji znajdziemy kompleksowy zestaw narzędzi niezbędnych do tworzenia rysunków: ołówek, kredki, farby plakatowe, wiaderko z farbą oraz gumkę. Wszystkie narzędzia pozwalają na dopasowywanie rozmiaru pociągnięcia.

ArcSoft PhotoStudio Paint został wyposażony również w zestaw przygotowanych przez producenta szablonów, które wymagają tylko pokolorowania. Znajdziemy tu także szablonu obrazków, w których zadaniem dziecka jest połączenie kolejnych liczb lub liter. Producent wbudował w program funkcję nagrywania i odtwarzania dźwięku, dzięki czemu tworzone obrazki mogą być bardziej żywe i interaktywne. Twórcy aplikacji zapewniają, że ArcSoft PhotoStudio Paint posiada bardzo prosty i intuicyjny interfejs użytkownika. Dodatkowo program został wyposażony w obsługę ekranów multi-dotykowych.

ArcSoft PhotoStudio Paint został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 32.4 MB.

Jak zdobyć ArcSoft PhotoStudio Paint za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.