GOTD: SpringPublisher Pro 2.5.5 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 17 - 2012

Co dzisiaj do wzięcia w serwisie z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day? Dzięki akcji przygotowanej wspólnie z firmą SpringPublisher Team do wzięcia jest narzędzie z kategorii DTP służące do projektowania materiałów firmowych i reklamowych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SpringPublisher Pro w wersji 2.5.5. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 18 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

SpringPublisher Pro 2.5.5 to profesjonalne i proste w użyciu narzędzie z gatunku aplikacji DTP służące do projektowania i drukowania takich dokumentów jak wizytówki, ulotki, kartki pocztowe, papier firmowy i innego typu materiały promocyjne oraz reklamowe. Jak chwali się producent, aplikacja została wyposażona standardowo w zestaw przydatnych szablonów oraz dostęp do internetowego sklepu z dodatkowymi szablonami, wielowarstwowy edytor oraz szczegółowe pliki pomocy, dzięki czemu zaprojektowanie dokumentów przy użyciu SpringPublisher Pro to kwestia zaledwie kilku chwil.

Główne cechy produktu SpringPublisher Pro 2.5.5:

  • Umożliwia dodawanie obrazów, tekstu, grafiki wektorowej, logo oraz dowolną aranżację tych elementów
  • Posiada narzędzia umożliwiające dodawanie efektów graficznych: cienie, przezroczystość, obrót, itd.
  • Pozwala na pobieranie wysokiej jakości szablonów ze sklepu z szablonami.
  • Umożliwia łatwe drukowanie przygotowanej pracy zarówno na domowej drukarce jak i profesjonalnym sprzęcie drukarskim.
  • Tworzy wysokiej jakości pracę z maksymalną rozdzielczością wyjściową na poziomie 350dpi.

Na uwagę zasługuje również fakt, że firma SpringPublisher Pro specjalnie na potrzeby niniejszej akcji promocyjnej przygotowała dodatkowy zestaw szablonów, dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników Giveaway of the Day. Zainteresowani paczką szablonów mogą ją pobrać korzystając z poniższego odnośnika:

Paczka z dodatkowymi szablonami (1.89 MB)

SpringPublisher Pro 2.5.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.13 MB.

Jak zdobyć SpringPublisher Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.