GOTD: DayMate 6.5 za darmo

Dodał: admin listopad - 17 - 2011

Firma Crystal Office Systems, która jest gościem dzisiejszej promocji na GOTD, zastosowała bardzo sprytną sztuczkę i zamiast oferowania całego pakietu biurowego, rozdaje oddzielnie poszczególne jego składniki. Przedmiotem dzisiejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja organizera oraz plannera – DayMate w wersji 6.5. Program ten został wyceniony przez producenta na 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 18 listopada, do godz. 9:00 rano.

DayMate 6.5 jest elastyczną i intuicyjną aplikacją przeznaczoną do zarządzania czasem. Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana aplikacja pozwala na planowanie konkretnych wydarzeń i ustawianie wyskakujących przypomnień z możliwością wykonywania dodatkowych akcji, jak np. odtworzenie dźwięku, uruchomienie aplikacji bądź otwarcie dokument, zamknięcie systemu, ponowne uruchomienie lub wyłączenie komputera. DayMate 6.5 może również sprawdzać naszą skrzynkę pocztową, wykonywać połączenia telefoniczne, synchronizować czas systemowy przy pomocy Internetu, wysyłać wiadomości oraz otwierać określone strony internetowe.

Jak chwali się producent, DayMate 6.5 pozwala na dodawanie zarówno pojedynczych, jak i powtarzających się zdarzeń, kolorowanie konkretnych pozycji, ustawianie przypomnień, a także posiada wiele innych użytecznych funkcji. Na uwagę zasługuje również funkcja „przeciągnij i upuść”, dzięki której możemy szybko przełożyć w czasie konkretne zdarzenie lub zmienić czas jego trwania.

Główne cechy programu DayMate 6.5:

 • prosty w użyciu
 • kilka trybów podglądu planera: godzinny, całodniowy, lub wielodniowy
 • planowanie powtarzających się zdarzeń
 • konfigurowalny zegar
 • Głosowe powiadamianie o aktualnym czasie
 • Sprawdzanie aktualnego czasu w różnych miejscach na świecie
 • Funkcjonalne i konfigurowalne przypomnienia
 • Konfigurowalny kalendarz
 • Możliwość tworzenia kopii zapasowych i ich przywracania

DayMate 6.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.05 MB. Aplikacja stanowi składnik pakietu biurowego Crystal Office.

Jak zdobyć DayMate 6.5 Compact?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: DayMate 6.5 za darmo”

 1. magnetic pisze:

  Wyskakuje błąd 404 po przejsciu do paczki z programem.

 2. admin pisze:

  Wyskakuje 404, bo promocja skończyła się dzisiaj rano i program nie jest już dostępny.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.