Dziś kolejna promocja bezpłatnego oprogramowania od firmy Wondershare, tym razem organizowana wspólnie z serwisem Giveaway of the Day. Do wzięcia jest tym razem narzędzie do konwersji plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare Video Converter Platinum w wersji 5.1.4. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie 36$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 23 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Wondershare Video Converter Platinum 5.1.4 jest prostym w użyciu narzędziem pozwalającym na łatwą konwersję materiału wideo pomiędzy najbardziej popularnymi formatami zapisu plików audio oraz wideo, włączając w to filmy w standardzie HD, a także pliki flash wideo. Wszystko to według zapewnień producenta odbywa się z zachowaniem jak najwyższej jakości konwertowanego pliku.

Program pozwala m.in. na konwersję do plików, które można odtwarzać na urządzeniach przenośnych, takich jak iPod, Zune, PSP, Pocket PC, Creative Zen, Archos, PS3, Xbox 360, Wii, HP iPAQ, iRiver itd. Wśród obsługiwanych formatów plików wideo można wymienić m.in. MP4, MOV, 3GP, AVI, WMV, MKV, RM, MPEG-1, MPEG-2, FLV, ASF oraz formaty zapisu wideo w wysokiej jakości: MTS(AVCHD H.264), M2TS(AVCHD H.264), TS(MPEG-2 HD), HD MKV(H.264, MPEG-2 HD), HD WMV, and HD MOV(H.264, MPEG-4). Wśród obsługiwanych rozszerzeń plików audio znajdziemy z kolei M4A, WMA, WAV, MP3, AAC, AC3, APE, MKA, OGG, AU, AIFF, FLAC.

Wondershare Video Converter Platinum 5.1.4 został wyposażony również w moduły pozwalające na prostą edycje konwertowanych plików. Dzięki temu możemy dzielić i łączyć pliki, dodawać ścieżki dźwiękowe, także zmieniać parametry techniczne plików wideo. Aplikacja jest w 100% kompatybilna z Windows 7, a dzięki obsłudze technologii NVIDIA® CUDA pliki wideo są konwertowane nawet 5 razy szybciej.

Wondershare Video Converter Platinum 5.1.4 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 16.9 MB

Jak zdobyć Wondershare Video Converter Platinum 5.1.4 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Aby uzyskać klucz licencyjny musimy natomiast odwiedzić stronę producenta: Formularz rejestracyjny

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Wondershare Video Converter Platinum 5.1.4 za darmo”

  1. jan pisze:

    Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

    Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu. początkujący co znaczy jak to zrobic

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.