GOTD: Aiseesoft Total Video Converter Platinum

Dodał: admin listopad - 24 - 2012

Weekendowa propozycja administratorów serwisu z promocjami Giveaway of the Day to kolejna szansa na zdobycie oprogramowania z bardzo pokaźnej kategorii narzędzi przeznaczonych do konwersji plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Aiseesoft Total Video Converter Platinum. Produkt ten w chwili obecnej jest standardowo oferowany w cenie $39. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle potrwa jedynie do dnia jutrzejszego – 25 listopada, do godz. 9:00.

 

Aiseesoft Total Video Converter Platinum to kolejne narzędzie pozwalające na łatwe i szybkie wykonanie konwersji plików wideo w najpopularniejszych formatach zapisu, takich jak MPEG, FLV, H.264, 3GPP, MOV, DivX, XviD, itd. Program potrafi również konwertować materiał wideo w jakości HD. Wynikiem pracy aplikacji możemy cieszyć się na urządzeniach przenośnych iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Wii, Zune, Xbox, Sony Walkman, Google Phone, BlackBerry i wielu innych.

Producent programu chwali się oczywiście, że Aiseesoft Total Video Converter Platinum to świetne narzędzie pozwalające na konwersję z zachowaniem najwyższej jakości plików wideo. W aplikacji znajdziemy również proste narzędzia edycyjne pozwalające na łączenie, przycinanie oraz dzielenie filmów oraz dodawanie znaków wodnych. Warto również wspomnieć, że produkt ten obsługuje technologie NVIDIA CUDA.

Najważniejsze funkcje programu Aiseesoft Total Video Converter Platinum:

  • Konwersja dwuwymiarowych plików wideo do 2D oraz 3D (Anaglyph 3D, Side by Side 3D, Top and Bottom 3D).
  • Możliwość edycji pliku źródłowego poprzez dodawanie efektów wideo, zmianę długości klipu, przycinanie oraz dodawanie znaków wodnych.
  • Możliwość dostrajania ustawień klipu wynikowego: rozdzielczości, kodeka audio i wodeo, bitrate-u, próbkowania, itd.
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs oraz wysoka prędkość przetwarzania (nawet 6x szybciej).

Program Aiseesoft Total Video Converter Platinum został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows 8/ 7/ XP/ Vista. Wymagana obecność programu Microsoft PowerPoint 2007 (SP3), 2010 lub 2013. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 31.1 MB.

Jak zdobyć PAiseesoft Total Video Converter Platinum za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.